Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

2020-01-28 14:46
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: instagram.com/p/B70kMifpaZV/

Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.

Patryk Vega przyzwyczaił już widzów do tego, że często wypuszcza filmy, które często wywołują wiele kontrowersji. Tym razem na promocję nowego filmu odpowiedziała Komenda Główna Policji, która mocno strollowała reżysera.

ARIANA GRANDE JEST NIESAMOWITA! MUZYK SLIPKNOTA DOCENIŁ POPOWĄ WOKALISTĘ


Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

Patryk Vega wrzucił na swoim profilu film w którym mówi, że:

W odróżnieniu od policji, zaprasza Magdę Kralkę do Polski nie klasą ekonomiczną, tylko biznesem


Później reżyser dodał, że prosi policję o interwencję dopiero po seansie:

Zwracam się z uprzejmą prośbą do polskiej policji. Jak wiecie, staram się sprowadzić Magdalenę Kralke, poszukiwaną przez Interpol, na premierę filmu "Bad Boy". Mam prośbę nie wrzucajcie granatów hukowych do sali kinowej, tylko zawińcie Magdę dopiero na bankiecie po filmie, jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina.


Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji odpowiedział reżyserowi, mówiąc:

Mamy nadzieję, że Magdalena Kralka film obejrzy. My z naszej strony wysłaliśmy zaproszenie, przygotowaliśmy bilet lotniczy, no i gwarantujemy powrót do kraju w pięknym, wojskowym samolocie z przystojnymi chłopakami z wydziału konwojowego i naszymi kontr-terrorystami. Przygotowana też już jest biżuteria. To piękne bransoletki. Tylko czekamy z otwartymi ramionami, aby już tu w Polsce przywitać. Służba więzienna również przyłączyła się do nas i zagwarantowała piękny pokój z widokiem na morze, w luksusowych warunkach z 24 godzinną ochroną, każdy dzień w roku.