Dominik Pajewski

27.01.2020 (14:43)

Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistęMożna pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.

Świat muzyki pop i metalu nie za często się przenika, a jeśli już tak się dzieje, to są to odosobnione przypadki, które warto odnotować. Tak jest w tym wypadku, gdy muzyk Slipknota, otwarcie docenił Arianę Grande.

MUZYCY SOAD, RATM I A7X POŁĄCZYLI SIŁY, BY NAGRAĆ COVER RADIOHEADAriana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

Gitarzysta zespołu, Jim Root w wywiadzie dla 'Joe' wspomniał, że usłyszał jakiś czas temu Ariane Grande pierwszy raz:

Jedna z dziewczyn z naszego managementu słuchała Ariany Grande, a ja nie wiedziałem, kto to jest. Zapytałem: „Co to? To jest niesamowite!”. Powiedziała mi kto to, a mnie powaliła.

Czy w jakikolwiek sposób wpłynie to na muzykę Slipknota? O tym przekonamy się już 6 lutego, gdy grupa wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie.

WIEDŹMIN - JASKIER I YENNEFER PRÓBUJĄ 'POLSKICH ELIKSIRÓW'. POLUBILI WÓDKĘ Z PIEPRZEM I SOK Z OGÓRKÓW?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz