Static-X w Polsce

i

Autor: screen YouTube: Static-X

Pol'and'Rock Festival 2021 - ten zespół przyjedzie do Polski. Nie uwierzysz!

2021-03-16 14:42

Pol'and'Rock Festival 2021 - organizatorzy legendarnej już imprezy nie przestają pozytywnie zaskakiwać swoich fanów! Pewne jest, że przygotowania do najpiękniejszego festiwalu świata w Kostrzynie nad Odra idą pełną parą, a co tydzień poznajemy kolejne nazwiska gwiazd z całego świata i zespołów, które mają wystąpić na scenie festiwalu organizowanego przez Jurka Owsiaka. To kolejna dobra informacja, która z cała pewnością wprawi w osłupienie nie jednego fana imprezy w Kostrzynie!

Pol'and'Rock Festival 2021 ma w tym roku rozpocząć się 29 lipca i potrwać do 31 lipca włącznie. Z informacji przekazywanych nam systematycznie przez organizatorów można wywnioskować, że ci dwoją się i troją by wynagrodzić fanom zeszłoroczną edycję, która niestety nie odbyła się z powodu wprowadzonych obostrzeń związanych z koronawirusem.

Pol'and'Rock Festival 2021 - amerykański zespół w Polsce

Pol'and'Rock Festival 2021 od samego początku mógł się pochwalić wyjątkowymi nazwiskami i zespołami obecnymi w line-upie wydarzenia. W tym roku będzie podobnie, a nawet lepiej niż w poprzednich latach - komentują w sieci fani imprezy. Wszystko za sprawą, potwierdzonej już informacji, z której wynika jednoznacznie, że prawdziwa legenda zespół Static-x zawita w tym roku na Pol'and'Rock Festival 2021 w Kostrzynie nad Odrą. Static-x to formacja, która na przestrzeni lat stała się wręcz ikoną nu-metalu i metalu industrialnego

Co tam w środku gra? System Of A Down

Powstały w 1994 roku zespół Static-X z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Wayne'a Statica przyleci do Polski prosto z Los Angeles specjalnie po to by zagrać swój koncert na Pol'and'Rock Festival 2021. Do zespołu należą również takie postaci jak perkusista Ken Jay, gitarzysta Koichi Fukada i basista Tony Campos.

Ststic-X na Pol'and'Rock Festival 2021

Podczas Pol'and'Rock Festival 2021 na scenie wystąpi zespół Static-X, który zadebiutował płytą Wisconsin Death Trip. Ta została wydana w 1999 roku. Wtedy nastąpił przełom, ponieważ zespół zyskał popularność na całym świecie i chwile po ukazaniu się tego wydania muzycy ruszyli w trasę koncertową. Zagrali ponad 300 koncertów w niespełna rok! Krążek pokrył się platyną. Już w 2000 roku Static-X został przez krytyków uznany za jedną z najważniejszych na świecie  grup eksperymentujących z muzyką heavymetalową. W ciągu minionej dekady ukazało się już 5 studyjnych albumów. Do dziś zespół nagrywa płytę minimum raz na dwa lata. W dyskografii Static-X znajdziemy m.in. takie płyty jak Shadow Zone, Start a War, Cannibal i Cult of Static, które są klasyką i wirtuozerią metalowych eksperymentów.

Niewątpliwie Static-X jest jednym z najciekawszych uzupełnień line-up'u Pol'and'Rock Festival 2021. Informacja te zelektryzowała fanów ciężkich i industrialnych brzmień w całej Polsce!

Pol'and'Rock Festival 2021 - kto jeszcze wystąpi?

Obecność na Pol'and'Rock Festival 2021 potwierdziło już mnóstwo zespołów i artystów. W Kostrzynie nad Odrą pojawią się również inne zagraniczne zespoły takie jak Dropkick Murphys, The Exploited, Clutch, Jinjer, While She Sleeps, Fiddler's Green, Tagada Jones i The Rumjacks. Oprócz tego na scenie najpiękniejszego festiwalu świata nie zabraknie silnej polskiej reprezentacji. Zobaczymy i usłyszymy na żywo Pidżamę Porno, Raz Dwa Trzy, Organka i Black'a.

Sonda
Wybierasz się na Pol'and'Rock Festival w 2021 roku?