Pol'and'Rock Festival 2021 - pierwsza gwiazda ogłoszona

i

Autor: freeimages.com/Dominic Morel

Pol'and'Rock Festival 2021 - pierwsza gwiazda ogłoszona

2021-06-01 14:42

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się na zupełnie innych zasadach niż poprzednie edycje. Pierwszy raz impreza będzie biletowana, a wejściówki dystrybuowane są w małych pulach. Ogłoszono pierwszą gwiazdę imprezy i z pewnością fani dawnego Woodstocku będą zadowoleni.

Pol'and'Rock Festival powróci na koncertową mapę Polski, jednak na zupełnie innych zasadach niż zwykle. Festiwal zmienia miejsce i będzie biletowany w limitowanej ilości wejściówek. Zmienia się także line-up wydarzenia i ogłoszono pierwszą gwiazdę. Kto wystąpi na Pol'and'Rock Festival 2021?

Co tam w środku gra? - Kult

Pierwsza gwiazda Pol'and'Rock Festival 2021 ogłoszona! Kto zagra?

Jurek Owsiak ogłosił 26 kwietnia 2021, że festiwal zmienia miejsce na Lotnisko Makowice - Płoty, co z pewnością zaskoczyło fanów imprezy. Zmienia się też formuła, przynajmniej na czas trwającej pandemii koronawirusa. Impreza będzie tym razem biletowana, a wejściówki udostępniane są w małych pulach. Kto jest pierwszą ogłoszoną gwiazdą imprezy? Jest to pozytywne zaskoczenie dla tych, którzy pamiętają Woodstock w Żarach. 

Podczas Pol'and'Rock Festival 2021, pojawi się grupa Dżem! Jak piszą organizatorzy:

To kapela, która zdefiniowała historię rozwoju polskiej muzyki rockowej i bluesowej, nie mogło jej więc zabraknąć na #polandrock2021!

Ile będzie kosztować wejściówka na Pol'and'Rock Festival 2021? Jest kilka rzeczy, które warto wiedzieć:

Wejściówki będzie można kupić dla 1-4 osób. Wszystkie wejściówki będą imienne. Wszystkie rodzaje wejściówek będą w tej samej cenie - 49 zł za osobę.

Dodatkowo dystrybuowane będą bezpłatne wejściówki na samochód, camper i przyczepę. Warto pamiętać, że liczba miejsc parkingowych będzie ograniczona.

Dla wszystkich, którzy zdobędą wejściówki, została stworzona specjalna grupa na Facebooku, gdzie będzie można się komunikować ze wszystkimi na miejscu. Informacje z adresem grupy znajdą się na wejściówce. 

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się w dniach 29 - 31 lipca 2021