Pol'and'Rock Festival 2021 - BILETY. Ile jest wejściówek i jaka jest ich cena?

i

Autor: freeimages.pl/digitill

Pol'and'Rock Festival 2021 - BILETY. Ile jest wejściówek i jaka jest ich cena?

2021-04-28 8:58

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się na zupełnie innych zasadach niż poprzednie edycje. Pierwszy raz impreza będzie biletowana, a wejściówki można zdobyć za pośrednictwem losowania. Ile jest biletów i jaka jest ich cena?

Pol'and'Rock Festival powróci na koncertową mapę Polski, jednak na zupełnie innych zasadach niż zwykle. Festiwal zmienia miejsce i ogłasza, że będzie biletowany w limitowanej ilości wejściówek. Jak zdobyć bilety na imprezę? Jaka będzie ilość wejściówek? Czy pierwszeństwo będą miały osoby zaszczepione?

ZOBACZ FILM: Akcja sadzenia lasu na Sekule

Pol'and'Rock Festival 2021 - BILETY. Ile będzie wejściówek na imprezę i jak je zdobyć?

Jurek Owsiak ogłosił 26 kwietnia 2021, że festiwal zmienia miejsce na Lotnisko Makowice - Płoty, co z pewnością zaskoczyło fanów imprezy. Zmienia się też formuła, przynajmniej na czas trwającej pandemii koronawirusa. Impreza będzie tym razem biletowana, a wejściówki można zdobyć drogą losowania, zostawiając swój mail na stronie https://jadena27pnr.gr8.com/.

Wejściówki mają być płatne i pokryją koszt testu, który będzie wykonany przed wejściem na imprezę oraz koszt maseczek i płynów dezynfekujących. Nie podano ceny biletów na Pol'and'Rock Festival 2021, jednak można się spodziewać, że nie będzie to wysoka kwota. Ilość wejściówek obecnie jest ograniczona do 999 sztuk, jednak organizatorzy przewidują powiększenie puli, jeśli pozwolą na to restrykcje i ograniczenia, związane z COVID-19.

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się w dniach 29 - 31 lipca 2021.

Pol'and'Rock Festival 2021 - BILETY. Ile kosztują wejściówki i za co płacimy?

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]