Pol'and'Rock Festival 2021 - BILETY. Ile kosztują wejściówki i za co płacimy?

i

Autor: freeimages.com/Marcus Österberg

Pol'and'Rock Festival 2021 - BILETY. Ile kosztują wejściówki i za co płacimy?

2021-05-18 8:51

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się na zupełnie innych zasadach niż poprzednie edycje. Pierwszy raz impreza będzie biletowana, a wejściówki można zdobyć za pośrednictwem losowania. Ile jest biletów i jaka jest ich cena? Za co płacimy kupując bilet?

Pol'and'Rock Festival powróci na koncertową mapę Polski, jednak na zupełnie innych zasadach niż zwykle. Festiwal zmienia miejsce i ogłasza, że będzie biletowany w limitowanej ilości wejściówek. Ile będzie kosztować wejściówka na imprezę i za co płacimy w cenie biletu?

Co tam w środku gra? - Kult

Pol'and'Rock Festival 2021 - BILETY. Ile kosztują i za co płacimy?

Jurek Owsiak ogłosił 26 kwietnia 2021, że festiwal zmienia miejsce na Lotnisko Makowice - Płoty, co z pewnością zaskoczyło fanów imprezy. Zmienia się też formuła, przynajmniej na czas trwającej pandemii koronawirusa. Impreza będzie tym razem biletowana, a wejściówki można zdobyć drogą losowania, zostawiając swój mail na stronie https://jadena27pnr.gr8.com/.

Ile będzie kosztować wejściówka na Pol'and'Rock Festival 2021? Jest kilka rzeczy, które warto wiedzieć:

Wejściówki będzie można kupić dla 1-4 osób. Wszystkie wejściówki będą imienne. Wszystkie rodzaje wejściówek będą w tej samej cenie - 49 zł za osobę.

Wejściówki można kupować już od wtorku 27.07, a więc na dni:

  • wtorek - niedziela  
  • środa - niedziela  
  • czwartek - niedziela 
  • piątek - niedziela  
  • sobota - niedziela 

Dodatkowo dystrybuowane będą bezpłatne wejściówki na samochód, camper i przyczepę. Warto pamiętać, że liczba miejsc parkingowych będzie ograniczona.

Dla wszystkich, którzy zdobędą wejściówki, została stworzona specjalna grupa na Facebooku, gdzie będzie można się komunikować ze wszystkimi na miejscu. Informacje z adresem grupy znajdą się na wejściówce. 

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się w dniach 29 - 31 lipca 2021

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny