Serial 1899

i

Autor: Netflix Polska / screen z YouTube: Netflix Polska Serial 1899

Polak w obsadzie głośnej produkcji Netflix!

2021-05-05 10:30

Trwają już prace nad kolejnym serialowym hitem, który ukaże się na subskrybowanej przez miliony widzów platformie Netflix. Wiemy już, że seria produkowana przez twórców Dark będzie mieć bardzo wyraźny polski akcent. Jedną z kluczowych ról odegra Polak, który w zaledwie kilka lat zyskał światową rozpoznawalność. To jeden z najlepiej zapowiadających się aktorów młodego pokolenia - jesteście ciekawi o kogo chodzi i w czym zagra nasz rodak?

Ta informacja sprawiła, że na prawdę mamy być z czego dumni! Nasz rodak pojawił się w obsadzie głośnej serii realizowanej przez telewizyjnego giganta. Sprawdzamy o jaki serial dokładnie chodzi i czym zaskoczy nas Polak na ekranie.

Netflix - nowy serial 1899

Netflix produkuje nowy serial 1899. Właśnie w nim zagra lubiany Maciej Musiałowski, który w bardzo krótkim czasie zapracował na międzynarodową rozpoznawalność. Tym razem może się pochwalić rolą w międzynarodowej produkcji. Aktor zagrał już w pierwszej polskiej produkcji Netflix 1983, chwile później widzieliśmy go na ekranie w legendarnym Wiedźminie, a także mogliśmy go podziwiać w duńskim serialu DNA. Baran Bo Odar i Jantje Friese, twórcy serialu 'Dark' również postawili na Macieja Musiałowskiego i zaproponowali mu role w horrorze 1899

To koniec Netflixa? PiS chce założyć Polakom PiSflixa? Komentarz Adama Federa [WIDEO]

Wiemy, że będzie to mroczny serial, którego akcja toczyć będzie się głownie na oceanie. Nasz rodak zagra w kolejnym hicie Netflix jedną z kluczowych ról. Informacje te potwierdzili sami producenci.

Serial 1899 - o czym będzie?

O czym będzie serial 1899 - to pytanie zadają sobie nie tylko fani Macieja Musiałowskiego, ale też fani i miłośnicy horrorów. Póki co nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery, ale wiemy za to kogo zobaczymy na ekranie. Już mówi się o tym, że będzie to serial iście Europejski, a to ze względu na obsadę. Aneurin Barnard ("Dunkierka"), Andreas Pietschmann ("Dark"), Miguel Bernardeau ("Szkoła dla elity"), Lucas Lynggaard Tønnesen ("The Rain"), Mathilde Ollivier ("Operacja Overlord"), Jonas Bloquet ("Zakonnica") i Anton Lesser ("Gra o tron" - potwierdzili już, że pracują na planie serialu 1899. jak się Wam wydaje - czeka nas kolejny megahit od Netflix? Koniecznie zobaczcie zwiastun, który właśnie trafił do sieci!

Sonda
Czy jesteś fanem Netflixa?