Polacy opracowali symulator księdza-wampira! Można już grać

i

Autor: screen: https://youtu.be/2hu6okIpt2w

Polacy opracowali symulator księdza-wampira! Można już grać

2021-10-08 13:25

Różne symulatory stały się ostatnio dosyć popularne, a stoją za nimi głównie polscy twórcy, którzy jak widać, mają sporo pomysłów. Tym razem powstal symulator księdza-wampira i jakkolwiek to dziwnie nie brzmi, stał się on prawdziwym hitem!

Różnego rodzaju symulatory, stały się ostatnio bardzo popularne, o czym świadczy rozgłos symulatora bezdomnego czy życia w Rosji. Teraz pojawił się tak dziwny symulator, że ciężko jednoznacznie stwierdzić, ile w tym żartu, a ile podejścia serio. No bo jak inaczej nazwać 'Symulator księdza - wampira'?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Polacy opracowali symulator księdza-wampira! Można już grać

Jak możemy przeczytać w opisie gry na steamie:

Wyobraź sobie, że masz boskie moce i jesteś najważniejszą osobą we wsi. Co robisz? Pomagasz ludziom, czy robisz sobie jaja? Oto życie księdza

Gra dostępna jest w wersji demo do pobrania, dzięki czemu można przekazywać uwagi na temat rozgrywki. Jednakże, to nie jest nudny symulator, tutaj faktycznie jest grubo, bo i pojawia się walka z demonami! Twórcy będą udoskonalać grę i urozmaicać cały symulator, także to nie koniec niespodzianek. Zobaczcie zapowiedź 'Priest Simulator':

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!