Pokemony wracają w wielkim stylu! Wkrótce dostaniemy 3 gry związane z popularnymi stworkami

i

Autor: screen: https://youtu.be/YUW1ZWAq09M

Pokemony wracają w wielkim stylu! Wkrótce dostaniemy 3 gry związane z popularnymi stworkami

2021-03-02 12:26

Pokemony były popularne w Polsce około 20 lat temu, jednak po premierze gry 'Pokemon GO', sympatyczne stworki znowu zaczęły cieszyć się sporym zainteresowaniem. Teraz ogłoszono, że wkrótce dostaniemy 3 gry ze świata Pokemonów.

Pokemony są przez niektórych uznawane za przebrzmiałą modę, która minęła dobre kilka lat temu. Okazuje się jednak, że waleczne stworki nadal cieszą się ogromną popularnością i to wśród młodych odbiorców. Fala popularności zostanie wykorzystana, ponieważ mamy dostać 3 nowe gry związane z Pokemonami! Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Pokemony - wkrótce do sprzedaży trafią trzy gry

Zacznijmy od tego, że jesienią 2021 roku do sprzedaży trafią gry Pokemon Brilliant Diamond & Shining Pearl, czyli odświeżone wersje Diamond & Pearl. Można to traktować jako remastery znanych gier, które zostaną odświeżone i dopasowane do obecnych technologii. Zmieni się grafika i być może zostaną dodane nowe elementy.

Trzecim tytułem ma być 'Pokemon Legends Arceus', czyli tytuł, który ma zrewolucjonizować świat Pokemonów. Gra ma zostać osadzona w czasach średniowieczych, będąc jednocześnie czymś w rodzaju otwartego świata. Premiera została zaplanowana na 2022 rok.

Pokemon. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się ten Pokemon?
Zdjęcie