Król dopalaczy - powstaje film o Polaku, który stworzył kilka lat temu, legalne, narkotykowe imperium

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/watch/?v=289758029284379&t=52

Król dopalaczy - powstaje film o Polaku, który stworzył kilka lat temu, legalne, narkotykowe imperium

2021-03-02 11:20

O dopalaczach było głośno kilka lat temu, jednak historia tak zwanego 'Króla dopalaczy', nadal budzi wiele emocji wśród ludzi. Powstanie film fabularny o młodym chłopaku, który w krótkim czasie zarobił ogromne pieniądze, sprzedając dopalacze.

O dopalaczach było bardzo głośno kilka lat temu, gdy substancje były uznawane za legalne i praktycznie na każdy kroku można było znaleźć punkt z nimi. Najgłośniej było o tak zwanym 'Królu dopalaczy', który w krótkim czasie dorobił się prawdziwej fortuny na niebezpiecznych substancjach. Teraz potwierdzono, że powstanie film fabularny o 'legalnym' narkobiznesie.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Król dopalaczy - kto zagra główną postać?

O filmie wiemy, że główną postać zagra Tomasz Włosok, który dał się poznać widzom w filmie 'Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa'. Film ma zostać osadzony w klimatach młodzieżowych, będąc jednocześnie thrillerem psychologicznym, który pokaże działalność tytułowego bohatera i nieudolność organów ścigania. Film ma już swój profil na Facebooku, gdzie można znaleźć także film z wypowiedzią Tomasza Włosoka:

Reżyserią filmu zajmie się debiutujący Pat Howl, który zajął się także scenariuszem. Jak podkreślają twórcy, temat został dokładnie zbadany i odbyły się także konsultacje z toksykologami. Dokładna data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

Te filmy są klasykami kina. Widzowie je uwielbiają! Czy wszystkie dostały Oscara? [QUIZ]

Pytanie 1 z 4
Czy ten film dostał Oscara za najlepszy obraz?