Alice Cooper opowiedział o swojej współpracy z Marilynem Mansonem: Zarzuty są jedynie zarzutami

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Alice Cooper opowiedział o swojej współpracy z Marilynem Mansonem: Zarzuty są jedynie zarzutami

2021-03-02 9:43

Sytuacja Marilyna Mansona jest nieciekawa i wygląda na to, że artysta znalazł się w sytuacji praktycznie bez wyjścia. O zachowaniu wokalisty wypowiedział się Alice Cooper, który ma swoje zdanie na temat całej sytuacji.

Sprawa Marilyna Mansona jest bardzo ciężka i wygląda na to, że wokaliście będzie trudno wrócić do łask. Przypomnijmy, po oskarżeniach byłych partnerek wokalisty, współpracę zerwała z nim wytwórnia, menedżer oraz dwa seriale, w których miał się pojawić. Nie wszyscy mają jednak złe zdanie na temat wokalisty. Niedawno wypowiedział się Alice Cooper, który ma inne spojrzenie na sprawę.

Co tam w środku gra? - The Cure

Alice Cooper o sprawie Marilyna Mansona: Zarzuty są jedynie zarzutami

W jednym z ostatnich wywiadów, Alice Cooper został zapytany o to, co myśli na temat sprawy Marilyna Mansona. Legendarny artysta powiedział:

Zabawne jest to, a znam Mansona – kiedy koncertowaliśmy, zawsze się dogadywaliśmy. Nigdy nie zauważyłem w nim tych cech, jeśli w ogóle je posiada. Od zawsze wierzę, że zarzuty są jedynie zarzutami.

Jak widać, zdania na temat Marilyna Mansona są podzielone, wcześniej Sharon Osbourne wypowiedziała się na temat artysty, mówiąc, że zawsze zwracał się do niej z szacunkiem.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)