kurier

i

Autor: pixabay.com

Świat

Poczta francuska wprowadza nietypowe rozwiązanie. Wystarczyło jedno pomieszczenie...

Poczta francuska daje nowe możliwości swoim klientom. Trzeba przyznać że rozwiązanie, na jakie się zdecydowali jest bardzo zaskakujące! Z pewnością, wszyscy miłośnicy zakupów odzieżowych online, będą za to wdzięczni! Jakie udogodnienie zostanie wprowadzone w oddziałach La Poste?

Przymierz ubranie na poczcie!

Francuska poczta La Poste... otwiera przebieralnię dla klientów robiących zakupy online! Dzięki temu mogą odebrać swoją przesyłkę, przymierzyć odzież w oddziale poczty, a gdyby ubranie nie pasowało, można je od razu odesłać!

Francja. W tych punktach pocztowych dostępne są przymierzalnie

Zamówiłeś odzież przez sklep online, czekasz z niecierpliwością na paczkę i kuriera. Jednak gdy otrzymujesz przesyłkę okazuje się, że wyczekiwany przez ciebie sweter jest... za duży lub odwrotnie. Jest to sytuacja znana już chyba wszystkim konsumentom. Odziały francuskiej poczty chcą temu zaradzić!

We Francji nietrafione zakupy przestaną być problematyczne. La Poste eksperymentuje z przebieralniami w punktach, aby zaspokoić potrzeby osób, które chcą szybko zwrócić zakupy, których nie chcą - donosi portalspozywczy.pl.

Zamówiłeś, przymierzasz i oddajesz

To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą skrócić czas wysyłki nietrafionej rzeczy, do minimum. W paryskim oddziale biorącym udział w teście zainstalowano samodzielną przebieralnię w kształcie i kolorze kanarkowo-żółtym, czyli francuskiej skrzynki pocztowej - czytamy na "Portalu Spożywczym". W przymierzalni znajduje się krzesło, lustro i co najważniejsze... półka do umieszczenia paczek w celu natychmiastowego zwrotu.

Jesteśmy ciekawi, czy rozwiązanie francuskiej poczty, sprawdzi się i konsumenci będą chętniej zamawiać przesyłki z odbiorem do La Poste.

Quiz: Skąd pochodzi ten wers? Czy rozpoznasz kawałki grupy KOLABORANCI?

Pytanie 1 z 10
1. "Czy wzrośnie wtedy ranga Boga Gdy mu się wyznawców doda?"
Tak imprezuje Dawid Podsiadło