Piotr Żyła - WYWIAD. Najlepsze teksty Piotrka Żyły

i

Autor: fot. screen z facebook.com/TVPSport Wywiad z Piotrem Żyłą - najlepsze teksty

Piotr Żyła zaśpiewał hit zespołu Queen! Fani oniemieli z zachwytu nad wokalem skoczka

2021-05-11 10:07

Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych i najszerzej rozpoznawalnych polskich skoczków narciarskich. Swoja popularność zawdzięcza nie tylko talentowi sportowemu, ale też swojej osobowości, która niejednokrotnie przynosiła mu rozgłos. śmiało można stwierdzić, że to jeden z najczęściej uśmiechających się sportowców w Polsce, a nawet w Europie. Tym razem zaskoczył nas nie tylko swoim poczuciem humoru, ale też interpretacją hitu legendarnego zespołu!

Piotr Żyła postanowił wykonać legendarny hit 'Don't Stop Me Now' grupy Queen - co sądzicie o takim wykonaniu przeboju brytyjskiego zespołu rockowego?

Piotr Żyła zaśpiewał przebój zespołu Queen

Piotr Żyła zaśpiewał przebój zespołu Queen i udowodnił kibicom, ale też swoim fanom, że jest prawdziwym multitalentem. Swoim występem jak zawsze postanowił pochwalić się szerokiej publice i udostępnił wideo przedstawiające jego muzyczny talent w sieci. W Internecie zawrzało, a widzowie zgodnie twierdzą, że skoczek powinien zostać naszym nowym reprezentantem w konkursie Eurowizja 2021.

Piotr Żyła dostrzegł szokujące anomalia. Niezwykła teoria

Nagranie rzecz jasna traktowane jest przez większość melomanów jako żart, ale nie da się ukryć, że bardzo udany patrząc na liczbę wyświetleń tego wideo. Widzowie natychmiast kolejny raz docenili poczucie humoru jednego z reprezentantów Polski w skokach narciarskich.

Don't Stop Me Now w wykonaniu Piotra Żyły

Legendarny przebój zespołu Queen 'Don't Stop Me Now' w wykonaniu Piotra Żyły pojawił się na instagramowym profilu skoczka znanego ze swojego specyficznego poczucia humoru. Sportowiec jest bardzo aktywny w tym serwisie i niemal codziennie zaskakuje swoich obserwujących nowymi materiałami multimedialnymi swojego autorstwa. Jeśli kiedykolwiek byliście ciekawi jak brzmi Piotr Żyła na weselu, w barze lub na karaoke, to w poniższym wideo znajdziecie odpowiedź na tę zagwostkę. Trzeba przyznać skoczkowi, że ten potrafi w najmniej spodziewanym momencie rozśmieszyć do łez internautów. Koniecznie zobaczcie jak radzi sobie skoczek przed mikrofonem!

Sonda
Co sądzisz o tym wystepie Piotra Żyły?