Piotr Adamczyk w serialu 'Hawkeye' - najlepsze sceny z dresiarską mafią

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=bOK9fMDw1To&t=92s

Piotr Adamczyk w serialu 'Hawkeye' - najlepsze sceny z dresiarską mafią

2021-12-06 14:47

Piotr Adamczyk zaczął w ostatnich miesiącach podbijać internet, a to wszystko za sprawą jego występu w serialu 'Hawkeye'. To właśnie w tej nowej produkcji Marvela, aktor wciela się w członka dresiarskiej mafii, a na dodatek, często wtrąca polskie zwroty w swoje kwestie. Zebraliśmy najlepsze występy polskiego aktora w jednym miejscu.

Piotr Adamczyk kojarzy się głównie z ról w komediach romantycznych, bądź występach w rolach Fyderyka Chopina lub Jana Pawła II, to może się wkrótce zmienić! Aktor pojawił się w produkcji 'Hawkeye', gdzie wciela się w postać, należącą do dresiarskiej mafii. Jeżeli myślicie, że to tylko mały epizod, to możemy was uspokoić, aktor stał się ważną postacią drugoplanową i to taką, którą polubili fani Marvela. W sieci jest pełno fragmentów z dresiarską mafią, które zebraliśmy w jednym miejscu.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Piotr Adamczyk w serialu 'Hawkeye' - najlepsze sceny z dresiarską mafią

Piotr Adamczyk jest drugoplanową postacią, jednak wnosi do serialu coraz więcej, a sceny z nim są zabawne i puszczają oko do polskiego fana. Aktor wtrąca co jakiś czas polskie słówka, a jego postać dostała nawet własną wersję plakatu, gdzie możemy zobaczyć go z kompanami:

Sceny z Adamczykiem stają się także memami, oczywiście głównie w naszym kraju i to raczej nie dziwne. Postać jest mrugnięciem w stronę polskiego widza, który co prawda na Disney+ w naszym kraju musi jeszcze poczekać. No nic, zobaczcie najzabawniejsze sceny z polskim aktorem w 'Hawkeye':

Kinowe Uniwersum Marvela - sprawdź jak dużo pamiętasz z filmów

Pytanie 1 z 9
W którym filmie MCU pojawił się Spider-Man?
Spider-Man. Bez drogi do domu - wszystko co wiadomo o filmie. Czego możemy się spodziewać w kinie?