PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

2020-01-28 12:43
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=yxNAOZInumE

Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.

22 stycznia, artysta zapowiedział swoją debiutancką EPkę publikując premierowego singla pt. 'Miłość' na YouTube. Premiera EPki planowana jest jeszcze w 2020 roku. Tym utworem Paweł wyznacza nową drogę w swojej karierze pokazując się z zupełnie innej strony niż dotychczas. W utworze nie znajdziemy inspiracji z musicalu ani delikatnych balladowych dźwięków. Miłość to połączenie mocnych gitarowych brzmień z elementami elektroniki, które powstało we współpracy z Andrzejem Jaworskim. Za mix i mastering utworu odpowiada Mateusz Krautwurst.

14-LATKA POWALIŁA NA KOLANA JURY W TALENT SHOW, WSZYSTKO DZIĘKI COVEROWI RADIOHEAD [WIDEO]
Główną inspiracją do powstania utworu było dotychczasowe życie Pawła. Tak debiutant mówi o singlu i momencie kariery, w którym się obecnie znajduje:

Miłość to rozliczenie z dotychczasowymi błędami i uniesieniami. Długo czekałem, żeby pokazać swój materiał. Musiałem dojrzeć emocjonalnie i wokalnie by zacząć pisać muzykę, w której czuję się spełniony.


ARIANA GRANDE JEST NIESAMOWITA! MUZYK SLIPKNOTA DOCENIŁ POPOWĄ WOKALISTĘ