Paranomal Activity doczeka się rebootu. Co wiemy o nowej wersji?

i

Autor: screen: https://youtu.be/F_UxLEqd074

Paranomal Activity doczeka się rebootu. Co wiemy o nowej wersji?

2021-02-17 11:02

Paranomal Activity jest jednym z tych horrorów, które na stałe zapisały się w pamięci widzów, którzy uznają serię za klasyk. Okazuje się, że planowany jest reboot serii. Co wiemy o projekcie?

'Paranomal Activity' jest jedną z tych serii, która na stałe zapisała się w pamięci widzów, jako pewnego rodzaju klasyk kina grozy. Jak się okazuje, seria ma powrócić i to w nowej odsłonie. Co wiemy o projekcie?

Horrory mrożące krew w żyłach

Paranomal Activity - reboot serii został zapowiedziany

Pandemia koronawirusa opóźniła realizację projektu, jednak wygląda na to, że coś się zmieniło w tym temacie, ponieważ obsadzono stanowisko reżysera. Reżyserią zajmie się William Eubank, a za scenariusz odpowiedzalny jest Christopher Landon. Planowo film ma pojawić się 4 marca 2022 roku, a jedyne co jest pewne na temat fabuły, to fakt, że wszystko będzie pokazywane z perspektywy ukrytej kamery. Ma to też być coś w rodzaju nowego startu dla serii, która została zapoczątkowana w 2007 roku. 

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?