Magdalena Popławska skomentowała krytyczne słowa na temat serialu 'Osiecka': każdy chce się poprzy****alać

i

Autor: screen: https://youtu.be/p6M3cjUJGys

Magdalena Popławska skomentowała krytyczne słowa na temat serialu 'Osiecka': każdy chce się poprzy****alać

2021-02-17 10:22

Serial 'Osiecka' wywołał wiele emocji wśród widzów, którzy często krytykowali serial za dziury fabularne. Odtwórczyni głównej roli, Magdalena Popławska, postanowiła odpowiedzieć na krytyczne słowa na temat serialu.

Serial 'Osiecka' wywoływał wiele emocji odkąd tylko ogłoszono, że trwają prace nad scenariuszem. W 13 odcinkach postanowiono zamknąć historię poetki, która ma na koncie ponad 2000 piosenek, z czego wiele z nich do dziś są uznawane za prawdziwe hity. Na serial posypała się fala krytycznych komentarzy, które często zarzucają, że serial zrobiony jest niestarannie i źle pokazuje historie poetki. Na te słowa odpowiedziała Magdalena Popławska, która wcieliła się w postać Agnieszki Osieckiej.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Magdalena Popławska odpowiedziała wszystkim, którzy krytykują serial 'Osiecka'

W poście na Facebooku, Magdalena Popławska mocno skomentowała fakt, że na serial spada fala krytyki. Jak napisała aktorka:

Kocham swój zawód, choć czasem jest ciężko jak każdy musi się podzielić swoją opinią, jego gust jest najważniejszy, nie rozumie na czym ten zawód polega, albo po prostu chce się poprzy***dalać.Kocham Osiecką bardzo. Mam nadzieje, że mi nie ma za złe. Sama miała dużo dystansu do siebie i nie wstydziła się swoich grzechów..... powiedzmy. To był dla mnie zaszczyt choć przez chwile się o Panią otrzeć, przez chwile powyobrażać ją sobie.Niezależnie od efektów i różnych problemów po drodze.... nie, nie żałuje. Jestem dumna i wdzięcznaPs. Serial Osiecka produkowany był przez producenta zewnętrznego, który sprzedał go TVP. Niestety.Ps.2 Nie pisze tego posta, żeby wymusić pochlebstwa. Po prostu, nie zabierałam głosu w tej sprawie, a jednak ,czasem tak dalekie od rzetelnej krytyki samego serialu krążą teorie, że musiałam coś...

Serial 'Osiecka' zamknięty został w 13 odcinkach.

QUIZ. Agnieszka Osiecka - dokończysz wersy jej najbardziej znanych piosenek?

Pytanie 1 z 12
Dokończ wers piosenki Agnieszki Osieckiej: "Deszcze niepokojne potargały sad..."