Kina, które się otworzyły, przeżywają prawdziwe oblężenie! Bilety wyprzedają się w godzinę

i

Autor: freeimages.pl/Michal Wojciechowski

Kina, które się otworzyły, przeżywają prawdziwe oblężenie! Bilety wyprzedają się w godzinę

2021-02-16 10:46

Warunkowe otwarcie kin na 2 tygodnie, jest trudnym zadaniem do wykonania dla multipleksów, jednak mocno zyskują małe kina studyjne. Jak się okazuje, seanse w małych kinach są oblegane, a bilety potrafią się wyprzedać w godzinę!

Otwarcie kin na 2 tygodnie jest wbrew pozorom trudne, bo o ile widzowie mogą się cieszyć, to niestety, nie każde kino zdecydowało się na otwarcie. Ogromne multipleksy doszły do wniosku, że jest to dla nich nieopłacalne, na czym zyskały małe kina studyjne, które jak podkreślają, przeżywają prawdziwe oblężenie, a bilety wyprzedają się w godzinę!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Małe kina przezywają oblężenie! Bilety wyprzedają się w 10 minut

Wielkie sieci kinowe nie mogły sobie pozwolić na otworzenie punktów, jednak nie przeszkadzało to małym studyjnym kinom, które obecnie mają zapełnione sale w 90%. Oczywiście, na salach obowiązuje tylko 50% wolnych miejsc, mimo to, wszystkie seanse są wyprzedane. 

Kinga Zabawska, kierowniczka kina Iluzjon w Warszawie, powiedziała w rozmowie z 'Press', że to co obecnie się dzieje w kinach, przeszło najśmielsze oczekiwania:

Nie spodziewaliśmy się tego i z tego co wiem, w innych kinach też jest znakomita frekwencja. Gdy w poniedziałek publikowaliśmy repertuar, bilety na niektóre seanse sprzedały się w godzinę.

Jak widać, zainteresowanie filmami jest ogromne i to z pewnością nastraja pozytywnie.

Te filmy są klasykami kina. Widzowie je uwielbiają! Czy wszystkie dostały Oscara? [QUIZ]

Pytanie 1 z 4
Czy ten film dostał Oscara za najlepszy obraz?