Pacześ Show w Comedy Central Polska! Rafał Pacześ wjeżdża z nowym programem

i

Autor: Materiały prasowe

Pacześ Show w Comedy Central Polska! Rafał Pacześ wjeżdża z nowym programem

2021-09-03 14:36

13 września na antenie Comedy Central Polska wystartuje autorski format rozrywkowy Rafała Paczesia – „Pacześ Show”. Program utrzymany jest w konwencji amerykańskiego late-night talk show. Do każdego z 12-tu odcinków gospodarz zaprasza znane osoby, z którymi dyskutuje na temat, który jest lejtmotywem odcinka. Na ekranie zobaczymy m.in. Marcina Gortata, Beatę Pawlikowską czy Katarzynę Grocholę.

W studio regularnie pojawiać się będą także inne twarze polskiej sceny komediowej, w tym Łukasz Lotek Lodkowski z przygotowanymi grami i zabawami oraz Kacper Ruciński, który wróci do dubbingowania. Cała trójka stand-uperów, wraz z Januszem Pietruszką, będzie występować także w emitowanych na antenie Comedy Central Polska skeczach.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA
Beata Kozidrak zatrzymana przez policję po pijaku. Tak wcześniej kupowała alkohol

„Od dłuższego czasu szukaliśmy programu typu late-night show, jednak bardzo trudno było znaleźć projekt, który miałby ciekawą formułę, charyzmatycznego prowadzącego oraz pasowałby do charakteru Comedy Central Polska. „Pacześ Show” spełnia te kryteria. Na uwagę zasługuje też fakt, że po raz kolejny inwestujemy w projekt, który jest dostępny zarówno w telewizji linearnej, jak i online. Jestem przekonany, że umiejętna eksploatacja treści w obu środowiskach pozwoli nam dotrzeć do wszystkich zainteresowanych widzów, niezależnie od platform, na których najchętniej oglądają treści rozrywkowe” – komentuje Daniel Reszka, VP Comedy&Entertainment, Youth&Music ViacomCBS Networks CE.

„Comedy Central daje przestrzeń także tym twórcom, którzy postrzegają tradycyjną telewizję jako zbyt konserwatywną. To obrazuje wyjątkowość marki na polskim rynku – sprawia, że jest jedyna w swoim rodzaju” – dodaje Daniel Reszka.

Pacześ Show w Comedy Central Polska! Rafał Pacześ wjeżdża z nowym programem

i

Autor: Materiały prasowe