Ozzy Osbourne w Polsce 2018: BILETY, DATA, MIEJSCE

i

Autor: Ozzy Osbourne/screen: youtube.com/channel/UC3YEGIgrJGwQDjY-dxZ8Dpw

Ozzy Osbourne wskazał swojego rockowego Boga! Czego słucha lider Black Sabbath?

2021-05-27 15:33

Legendarny wokalista formacji Black Sabbath udzielił ciekawego wywiadu jednej z największych stacji radiowych na świecie. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym czego może słuchać na co dzień Ozzy Osbourne, to teraz w końcu możemy rozwiać Wasze wątpliwości. Muzyk opowiadając o swoich muzycznych autorytetach, wskazał swojego boga rocka! jak się Wam wydane - o kim mówił Ozzy?

O swoich muzycznych wzorach i autorytetach opowiadało już wielu muzyków, którzy bardzo często opowiadając o swoim muzycznym bogu wskazywali palcem właśnie Ozzy’ego Osbourne’a.

Ozzy Osbourne wskazał swojego rockowego boga

W wywiadzie udzielonym dziennikarzowi z z BBC Radio 2, legendarny muzyk postanowił, że podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat muzyki, której słucha na co dzień. Zapytany przez Johnn'ego Walkera o swoje inspirację odpowiedział: - Moim rockowym bogiem jest Lemmy Kilmister. To był gość! Zawsze walił prosto z mostu (…) Był niesamowity! Patrzysz na ludzi takich jak Lemmy i myślisz sobie: „To jakiś prymityw”. Ale on był naprawdę dobrze wykształcony.

Eska Rock gra 1

Muzyk zdradził również małą tajemnicę związaną ze współpraca ze swoim rockowym idolem. Swoją opowieścią zaskoczył nie tyko dziennikarza i słuchaczy stacji, ale też swoich fanów i osoby wielbiące twórczość Lemmy'ego Kilmistera.

Ozzy Osbourne zdradza szczegóły współpracy ze swoim idolem

Wokalista zespołu Black Sabbath - Ozzy Osbourne, zdradza szczegóły współpracy ze swoim idolem w wywiadzie udzielonym brytyjskiej rozgłośni radiowej. Muzyk opowiedział na antenie stacji o tym jak współpracował niegdyś z Kilmisterem przy tworzeniu tekstów do piosenek. To właśnie wtedy miał podarować swojemu przyjacielowi książkę o II wojnie światowej i zapytał go przy tym czy będzie w stanie dokończyć kilka tekstów za niego. Ozzy spodziewał się, że proces twórczy potrwa około kilku tygodni, a ku jego zdziwieniu Klimister wrócił z gotowymi piosenkami i już przeczytaną książką w ciągu 4 godzin. Niestety powieść określił mianem "gównianej".

Sonda
Wybierasz się na Pol'and'Rock Festival w 2021 roku?