Kultura Niepodległa - muzyczny manifest a w nim m.in. Organek, Muniek Staszczyk i Łona

i

Autor: screen YouTube/Kultura Niepodległa Kultura Niepodległa - muzyczny manifest a w nim m.in. Organek, Muniek Staszczyk i Łona

Organek napisał utwór dla Andrzeja Piasecznego! Takiej współpracy nikt się nie spodziewał

2021-03-11 11:25

Andrzej Piaseczny nie przestaje nas zaskakiwać. Tym razem zapowiedział, że z okazji swoich 50. urodzin wyda nową płytę, na której pojawią się jego przyjaciele - w tym Tomasz Organek. To jednak nie koniec niespodzianek, bo artysta dołączył też do inicjatywy Mystic Coalition, która od lat odpowiada za organizację Mystic Festival. Jak myślicie, kiedy ukarze się zapowiedziany już krążek?

Tomasz Organek pochwalił się współpracą z Andrzejem Piasecznym. Artysta podobnie jak Piasek należy do inicjatywy Mystic, która odpowiada za wydawanie płyt takich zespołów jak m.in. Behemoth, Dezerter czy Coma. To prawdziwe legendy mocnych brzmień, ale też bardzo prestiżowe grono zespołów i muzyków współtworzących tę inicjatywę. Jak myślicie, czy współpraca Piaska z Organkiem zaowocuje wielkim wydawniczym sukcesem?

Nowa płyta Andrzeja Piasecznego - data premiery

Organek podzielił się z fanami informacją o tym, że odpowiada za napisanie jednego z utworów, który ukarze się na płycie Piaska. Krążek 50/50 ma zostać wydany dokładnie w dniu 7 maja 2021 roku. Wiemy już, że na płycie usłyszymy wielu przyjaciół artysty. Jak myślicie kto jeszcze zdecydował się na współgranie z Andrzejem Piasecznym?

Organek na płycie Piasecznego. Oni też pojawia się na płycie!

Organek to nie jedyny artysta, który zdecydował się na współprace z Andrzejem Piasecznym. Grono przyjaciół Piaska jest znacznie szersze, to potwierdzają kolejne nazwiska artystów jakich będziemy mogli usłyszeć na płycie 50/50. Oprócz wymienionego już wcześniej Tomasza Organka, swoje numery na urodzinową płytę Piaska napisali i nagrali także Paulina Przybysz, Kuba Badach Kayah oraz Mrozu! Aktualnie nie znamy jeszcze dokładnej tracklisty zbliżającego się wielkimi krokami wydania.

Piasek i kolejne zaskakujące pomysły

To już nie pierwszy raz gdy Andrzej Piaseczny zaskakuje swoich fanów. Przypomnijmy, że wcześniej już muzyk decydował się na równie ciekawe i głośne współprace. W ostatnim czasie na jednym z jego najnowszych singli Przeczytaj Mnie usłyszeć mogliśmy Grzegorza Skawińskiego, którego znamy z zespołu Kombi i O.N.A.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK
Sonda
Masz zamiar kupić urodzinową płytę piaska?