Open'er 2022

i

Autor: Open'er 2022 / mat. prasowe Open'er 2022

Open'er Festival 2021 przełożony - nowa data, bilety, informacje o edycji 2022

2021-05-06 13:32

Open'er Festival 2021 został już oficjalnie przełożony! Nowa data, bilety i informacje o edycji 2022, to aktualnie najbardziej poszukiwane informacje przez tych, którzy zdecydowali się na zakup biletów na tegoroczną edycję. Niestety to bardzo smutne informacje, ponieważ jeszcze tak niedawno temu wszyscy żyliśmy nadzieją na to, że ten jeden z najpopularniejszych festiwali w Polsce się odbędzie. Niestety, ale w Gdyni zobaczymy się dopiero w 2022 roku!

Organizatorzy Open'er Festival nie pozostawili złudzeń - edycja 2021 została oficjalnie odwołana. Znamy już nową datę wydarzenia w 2022 roku, a także szczegóły w sprawie zakupionych wczesniej biletów.

Open'er Festiwal 2021 - odwołany

Open'er Festiwal 2021 - odwołany! Taka informacja pojawiła się popołudniu na Facebooku wydarzenia 6 maja 2021 roku. Na niespełna dwa miesiące przed rozpoczęciem imprezy, sytuacja związana z luzowaniem restrykcji nie jest i nie byłaby na tyle bezpieczna i komfortowa by móc zgromadzić tak wielką liczbę osób w jednym miejscu - nawet na otwartym powietrzu.

Powstał Kodeks Odpowiedzialnego Festiwalu

- To dla nas trudny moment. Kolejny w trakcie pandemii. Przez ostatnie kilka miesięcy walczyliśmy i zrobiliśmy bardzo dużo, żeby tegoroczna edycja Open’er Festival się odbyła. Chociaż jesteśmy przekonani, że powrót świata festiwali jest już bardzo blisko, to akurat ten wyścig z czasem przegrywamy. Chcemy, aby powrót na Open’era był doświadczeniem pełnym. Żeby to był czas wypełniony muzyką, kulturą, sztuką, rozrywką i zabawą w miejscu, formule i przestrzeni, które dobrze znacie. W skali i o sile, którą wspólnie zbudowaliśmy przez ostatnie 20 lat.Proces wychodzenia z pandemii postępuje, szczepienia trwają, ale niestety z oczywistych powodów, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych, braku planu na najbliższe miesiące i obowiązujących restrykcji – początek lipca w Polsce to nie jest jeszcze czas, kiedy będziemy w stanie zorganizować Open’er Festival w skali i formie, na które czekacie - napisali w swoim komunikacie organizatorzy tej popularnej imprezy.

Open'er 2022 - nowa data

Open'er 2022 - nowa data. Tych informacji łakną wszyscy fani gdyńskiego festiwalu. Zgodnie z treścią komunikatu wystosowanego przez organizatorów eventu wiemy, że impreza odbędzie się w dniach pomiędzy 29 czerwca, a 2 lipca 2022 roku w Gdyni. - Jesteśmy zmuszeni przenieść festiwal na 2022 rok - Open’er Festival odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Spotkamy się wtedy ponownie w Gdyni na Lotnisku Gdynia-Kosakowo i z pełną mocą kilkudziesięciu tysięcy osób przeżywać będziemy cztery dni wolności, za którą tak bardzo tęsknicie - piszą dalej w swoim oświadczeniu organizatorzy.

Na szczęście dla tych, którzy odważyli się i dokonali zakupu biletów na edycje 2021 wcześniej i są już w ich posiadaniu, mamy dobre wieści. Koniecznie sprawdźcie te istotne i konkretne informacje poniżej.

Open'er Festival 2022 - bilety i karnety

Open'er Festival 2022 - bilety i karnety zakupione w bieżącym roku nadal będą ważne i będą uprawniały w pełni do udziału w wydarzeniu w 2022 roku. Organizatorzy apelują do wszystkich właścicieli wejściówek o to by zachowali je na przyszłoroczną edycję. Standardowo istnieje możliwość zwrotu biletu, a szczegóły takiej operacji są opisane na stronie głównej wydarzenia. - Odwołanie największych międzynarodowych festiwali drugi rok z rzędu jest bezprecedensowe, a ich powrót jest bardzo ważny dla dalszego rozwoju kultury. Zachowując swoje bilety wspieracie w tej wyjątkowej sytuacji Open’era, całą branżę muzyczną oraz tysiące osób, które z nami współpracują. Dzięki nim każdego lata tworzyliśmy niepowtarzalną historię Open’era. Tak będzie również w 2022 roku - z takim apelem do fanów wydarzenia zwracają się organizatorzy festiwalu.

Sonda
Open'er 2021 - zachowasz swój bilet na 2022 rok?