Open'er Festival 2015

i

Autor: fot. logo imprezy

Open’er 2021 - Beach House. Prywatna plaża i ogromna strefa chilloutu!

2021-06-04 10:41

Open’er 2021 - Beach House to nowość od organizatorów Open'er Park 2021! Fani są zachwyceni, ponieważ zgodnie z oficjalnymi zapowiedziami i wizualizacjami tego co czeka nas w tym roku w Trójmieście, można śmiało stwierdzić, iż pomimo odwołania głównego wydarzenia i tak możemy liczyć na solidną dawkę muzyki, emocji i zabawy na świeżym powietrzu. Właśnie poznaliśmy kolejna inicjatywę organizatorów Open'er, która jest ciekawa alternatywą dla samego festiwalu.

Pomimo decyzji o odwołaniu Open'er Festival 2021 organizatorzy nie pozostawali fanów imprezy samym sobie. Około miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że powstanie nowy projekt, który ma przyciągnąć tysiące fanek i fanów muzyki na trójmiejskie plaże.

Open'er Festival 2021 odwołany, ale atrakcji nie zabraknie

Open'er Festival 2021 został odwołany, ale muzycznych i imprezowych atrakcji i tak nie zabraknie! Wszystko za sprawą koncepcji stworzenia unikanego i wyjątkowego miejsca, w którym fani muzyki i imprezy będą mogli spędzić bezpiecznie swój wolny czas w towarzystwie gwiazd i szumu fal. Organizatorzy postanowili wykorzystać czas pandemii na stworzenie ciekawej alternatywy festiwalu - tak powstał Open’er 2021 - Beach House.

Powstał Kodeks Odpowiedzialnego Festiwalu

Niestety w związku z sytuacją epidemiczną niestety nie spotkamy się w tym roku na lotniku w Kossakowie, ale za to będziemy mogli spędzić pełen relaksu i imprez czas na trójmiejskiej plaży.

Open’er Beach House 2021

Open’er Beach House 2021 to nowy projekt, który ma być alternatywą dla konwencjonalnego festiwalu Open'er jaki znamy sprzed lat. Wiemy już, że będziemy mieć okazje uczestniczyć w koncertach takich muzyków jak m.in. Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Brodka, Quebonafide, The Dumplings, Artur Rojek, Organek, Molesta Ewenement, OIO i Schafter. Eventy te odbędą się na terenie Parku Kolibki. Oprócz tego Open'er zawładnie gdyńską plażą, bo to właśnie tutaj pojawi się sporej wielkości kompleks podzielony na liczne strefy. Znajdzie się tutaj miejsce do opalania, chilloutu, a także wielki beach bar, w którym zjecie smaczne dania, a także kupicie smaczne, letnie drinki i napoje. - Open’er BeachHouse 2021! Relaks, muzyka, kultura, chill, regeneracja i znakomite menu w Waszym pierwszym open’erowym domu na plaży. Lato powoli nabiera kolorów… Czekamy! - mówią dziennikarzom organizatorzy wydarzenia.

Sonda
Open’er Beach House 2021 - wybierasz się w tym roku?