Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]

i

Autor: WBF Na Stadionie Wrocław koncert Dawida Podsiadło jednak się odbędzie [DATA KONCERTU]

Okładki polskich albumów w wersji Lego. INSTAGRAM dosłownie oszalał

2021-04-20 11:58

Co muzyka może mieć wspólnego z budowaniem rozmaitych konstrukcji z klocków Lego? Okazuje się, że na prawdę sporo! Dowodem na to jest profil, który pojawił się na Instagramie, na którym co jakiś czas ukazuje się nowe zdjęcie przedstawiające okładki albumów znanych polskich artystów, ale w wersji Lego! Internauci nie szczędzą słów zachwytu tym projektom, a my sprawdzamy, którzy dokładnie artyści doczekali się nowej interpretacji swoich okładek.

To właśnie na profilu @lego_okladki_albumow znaleźć można wyjątkowe zdjęcia przedstawiające płyty znanych i lubianych polskich gwiazd, które tym razem nie są wydrukowane, a zbudowane z klocków Lego.

Dawid Podsiadło i jego płyta w wersji Lego

Jednym z pierwszych był Dawid Podsiadło i to właśnie jego płyta w wersji Lego sprawiła, że o profilu zaczęło być głośno na Instagramie. Fotografia przedstawia okładkę albumu Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło. Zdjęcie wykonane jest z chirurgiczną precyzją i dbałością o detale, których akurat w tej pracy jest niewiele. Głównie obiektyw osoby wykonującej zdjęcie skupił się na Lego ludziku, który ma odzwierciedlać kontur głowy samego muzyka.

Jedna z największych kolekcji LEGO

To jednak zaledwie jedna z kliku prac wykonanych przez właściciela profilu Mikołaja Kozaka. W pracowni artysty powstały również inne projekty.

The Dumplings i płyta Raj w wersji Lego

The Dumplings także doczekali się własnej interpretacji. Ich płyta Raj w wersji Lego wygląda naprawdę ciekawie! Utrzymane w ciemnej tonacji kolorów zdjęcie przedstawia plastikowych mężczyznę i kobietę, którzy mają nam przypominać dwie postacie, które pamiętamy z oryginalnej wersji okładki albumu Raj. Użytkownicy aplikacji Instagram jednogłośnie stwierdzili, że ten konkretny projekt jest po prostu genialny i wspaniały.

Mikołaj Kozak postanowił postawić też na nieco bardziej komercyjne produkcje. Mowa tutaj o płycie festiwalowej, która pojawił się w wersji Lego całkiem na dawno temu, ponieważ to konkretne zdjęcie trafiło na profil 19 kwietnia 2021 roku.

Męskie Granie 2020 w wersji Lego

Męskie Granie 2020 i okładka płyty, na której możemy usłyszeć chociażby Darię Zawiałow i Organka pojawiła się również w wyjątkowej wersji Lego. Tutaj widzimy klasyczne zestawienie logotypów głównych organizatorów wydarzenia wraz z trzema plastikowymi postaciami które maja być wierną próbą odwzorowania gwiazd tego konkretnego festiwalu. Przyznacie chyba, że pomysł jest całkiem trafiony, a obok tego internetowo projektu nie sposób przejść obojętnie.

Sonda
Podobają Ci się Lego wersje albumów artystów?