Ojciec Chrzestny 3 - Diane Keaton widziała nową wersję. Jest lepsza niż pierwotna wersja?

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=nWxDwvLhkDw Screen: youtube.com/watch?v=nWxDwvLhkDw

Ojciec Chrzestny 3 - Diane Keaton widziała nową wersję. Jest lepsza niż pierwotna wersja?

2020-11-26 12:50

Trylogia Ojca Chrzestnego to prawdziwy klasyk kina, którego wstyd nie znać. Francis Ford Coppola doszedł do wniosku, że trzeba jednak coś zmienić w części, która wieńczy trylogię. Diane Keaton miała okazję widzieć już nową wersję filmu. Czy jest na co czekać?

Ojciec Chrzestny to jedna z najbardziej klasycznych trylogii w historii kina. Opowieść o mafijnym klanie Corleone, stała się inspiracją dla wielu twórców i do dziś uznawana jest za wzór. Jakiś czas temu okazało się, że Francis Ford Coppola, chce coś zmienić w trzeciej części cyklu. Początek i koniec filmu mają zostać przemontowane. Czy jest na co czekać? Opowiedziała o tym Diane Keaton.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Ojciec Chrzestny 3 - Diane Keaton widziała nową wersję. Jest lepsza niż pierwotna?

W wywiadzie dla magazynu ''Variety'', Diane Keaton, która wcielała się w postać Kay Adams, opowiedziała o swoich wrażeniach, gdy obejrzała nowy montaż trzeciej części ''Ojca Chrzestnego'':

Dla mnie było to spełnieniem marzeń. Zobaczyłam ten film w zupełnie nowym świetle. Gdy widziałam go wiele lat temu, to było coś na zasadzie „Oh, sama nie wiem”. Nie wszystko wyszło dobrze, co potwierdzały średnie recenzje. Ale teraz Francis zmienił początek oraz koniec i to, mówię ci, naprawdę zadziałało.

Nie wiem, czemu ludzie w tamtym czasie nie doceniali tego filmu, ale w pewnym sensie również byłam w tej grupie. Coś było ze mną nie tak? Dlaczego mi się nie podobał? Nie wiem, ale tak właśnie było.

Nowa wersja ''Ojca Chrzestnego 3'', pojawi się 4 grudnia w amerykańskich kinach, a 8 grudnia będzie można ją nabyć na DVD, Blu-ray oraz obejrzeć w serwisach streamingowych.