Off Festival 2021

i

Autor: Off Festival Off Festival 2021 / mat. prasowe Organizatora

OFF Festival 2021 - bilety, artyści. Czy impreza się odbędzie?

2021-03-16 10:49

Fani OFF Festivalu na tę informację czekali bardzo długi czas! Jeszcze kilkanaście godzin temu nie wiedzieliśmy, czy Off Festival Katowice 2021 w ogóle się odbędzie, a teraz na szczęście możemy już rozwiać wszelkie wątpliwości. Organizatorzy tej imprezy na jej popularność pracowali latami i dziś trzeba przyznać, że obfitujący w elektroniczne i gitarowe brzmienia festiwal rok w rok przyciąga tłumy fanów z całej Polski, a nawet krajów sąsiednich.

OFF Festival 2021 coraz bliżej! Dziś sprawdzamy szczegóły tego zaplanowanego na sierpień 2021 roku wydarzenia kulturalnego. Jesteście ciekawi, kiedy dokładnie odbędzie się festiwal i ile kosztują bilety? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje!

OFF Festival 2021 - czy się odbędzie?

Off Festival 2021 zgodnie z podanym do informacji publicznej, komunikatem organizatorów tegoroczna edycja powinna się odbyć. Przynajmniej takie są plany, ale jednak mimo to, nikt dziś nie jest w stanie stwierdzić ponad wszelką wątpliwość jak rozwinie się sytuacja epidemiczna w Polsce, a co za tym idzie jaki będzie los wszystkich imprez masowych organizowanych na terenie naszego kraju.

Organizatorzy zakładają, że obostrzenia będą jednak znacznie łagodniejsze niż te, które zdążyliśmy już poznać. Postanowili ogłosić konkretne terminy OFF Festivalu 2021.

OFF Festival 2021 - data

OFF Festival 2021 z powodu epidemii COVID-19 w zeszłym roku został odwołany i przeniesiony na 2021 rok. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i ogłosili konkretną datę wydarzenia. OFF Festival 2021 odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia 2021 w bajecznie pięknej i klimatycznej Dolinie Trzech Stawów w stolicy Śląska - Katowicach.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Projekt Artura Rojka, którym jest OFF Festival 2021 przyciąga co roku fanów najrozmaitszych gatunków muzycznych. To raj dla miłośników wszelakich brzmień. Na imprezie znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy bardzo szeroko rozumianego popu, ale też punk rocka, metalu kończąc nawet na lekko zwichrowanej elektronice.

OFF Festival 2021- bilety

OFF Festival 2021 przyciąga od lat tłumy fanów z całej Polski. Rodzi się pytanie zatem o bilety, ich dostępność i cenę. Niestety konkretnych informacji co do ceny biletów 1-dniowych i tych 3-dniowych organizatorzy jeszcze nie podali. Dziś wiemy jedynie, że wyłącznym dystrybutorem biletów na OFF Festival 2021 będzie portal ebilet.pl. Oczywiście z powodu odwołania wydarzenia w 2020 roku wszystkie osoby, które zachowały swoje wejściówki będą mogły za darmo wymienić bilety na te aktualne - upoważniające do udziału w imprezie w dniach 6-8 sierpnia 2021.

Organizatorzy wydarzenia sa jednak nieco oszczędni w informowaniu o kolejnych artystach, jacy mają pojawić się w 2021 roku na scenie OFF Festivalu w Katowicach. Kogo możemy się spodziewać?

OFF Festival 2021- artyści

OFF Festival 2021 przyzwyczaił nas na przestrzeni minionych lat do tego, że udając się w wakacje pod główną scenę, możemy być pewni tego, że spotkamy na żywo swoich ulubionych artystów. W tym roku w Katowicach mają wystąpić m.in. Caribou, Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV oraz dj Python. To z całą pewnością jeszcze nie koniec line-upu wydarzenia, ponieważ organizatorzy, choć stosunkowo rzadko, ale nadal systematycznie dzielą się z fanami informacjami o kolejnych gwiazdach, które maja pojawić się na scenie OFF Festivalu 2021.

Sonda
Wybierasz się na Off Festival 2021?