Obecny wokalista Thin Lizzy, powiedział, co myśli o 'Whisky in the jar' w wersji Metalliki

i

Autor: Screen: https://youtu.be/wsrvmNtWU4E

Obecny wokalista Thin Lizzy, powiedział, co myśli o 'Whisky in the jar' w wersji Metalliki

2021-03-01 12:29

Piosenka 'Whisky in the jar' w wersji Metalliki, stała się prawdziwym hitem i w pewnym sensie przypomniała o tym numerze słuchaczom. Jak na aranżację zespołu, reaguje obecny wokalista grupy Thin Lizzy, która jako pierwsza nagrała swoją interpretację tej ludowej, irlandzkiej piosenki?

Piosenka 'Whisky in the jar' to ludowa pieśń irlandzka, która doczekała się rockowej wersji od Thin Lizzy, w 1972 roku. Piosenka była hitem, a w 1998 roku, Metallica wydała swoją wersję, która podbiła listy przebojów. Jak na wersję Metalliki reagują członkowie Thin Lizzy? Na temat piosenki wypowiedział się obecny wokalista grupy, który jest jej członkiem od 2010 roku.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Ricky Warwick z Thin Lizzy, skomentował wersję 'Whisky in the jar' Metalliki

W wywiadzie dla 'Radio Forrest', Ricky przyznał szczerze, co sądzi o piosence w wersji Metalliki:

Uwielbiam wersję Metalliki. Uważam, że jest znakomita. James jest wyjątkowym wokalistą i odcisnął swoją osobowość na tym utworze. Myślę, że naprawdę poradzili sobie z tym numerem, jest świetny.

Sam James Hetfield często wspominał, że zaszczytem było dla niego, zaśpiewanie piosenki jego ulubionego zespołu. Metallica do dzisiaj gra na koncertach swoją wersję 'Whisky in the jar', co bardzo podoba się fanom.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)