Mastodon

i

Autor: Mastodon / screen z YouTube: Mastodon Mastodon

Nowy singiel Mastodon! To nie tylko premiera…

2021-05-14 15:39

Na tę premierę czekaliśmy sporo czasu! Grupa Mastodon udostępniła właśnie nowy singiel, który zaskoczył nie tylko fanów ale też miłośników komiksów. Wszyscy zawiedzeni decyzją o odwołaniu koncertów zespołu mogą już teraz pocieszyć się nowością od amerykanów, który właśnie pochwalili się swoim utworem Forged by Neron. Nie spodziewaliście się z pewnością gdzie jeszcze usłyszymy ten wyjątkowy kawałek!

Już rok temu zespół zapowiedział, że wchodzi do studia, ale do teraz nigdzie nie pojawiła się jakakolwiek informacja dotycząca kolejnego wydania. Nadzieje fanów rozbudził natomiast nowy singiel, który właśnie ukazał się w sieci! 

Nowy singiel zespołu Mastodon 

Nowy singiel zespołu Mastodon to utwór Forged by Neron. To muzyczna laurka do ilustracja komiksu Dark Nights: Death Metal Soundtrack, który był przed rokiem fenomenem popularnego wydawnictwa i sequelem serii Dark Nights: Metal. Z oficjalnych informacji wynika, że utwór zostanie soundtrackiem tego niezwykle popularnego komiksu.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Przypomnijmy, że zespół Mastodon miał wystąpić podczas lubianego przez fanów Mystic Festival 2021. NIestety w wyniku obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa impreza została, a grupa byłą zmuszona ogłosić nowe daty swoich koncertów. 

Mastodon opowiada o nowym kawałku

Członkowie zespołu Mastodon opowiadają o nowym kawałku! Szczególnie donośny jest głos perkusisty Branna Dailora, który tak komentuje nową premierę w rozmowie z dziennikarzami - Jesteśmy niesamowicie podekscytowani i zaszczyceni, mogąc być częścią tego soundtracku. Od dziecka jesteśmy fanami Batmana i DC Comics, dlatego możliwość dodania czegoś od siebie do tego uniwersum naprawdę dużo dla nas znaczy - mówi muzyk. Nada w sieci pojawia się mnóstwo pytań dotyczących nowego wydania. - Kiedy wydajemy album, połowa fanów zawsze mówi: „Walić ich. Sprzedali się. Poszli w taką stronę, że nie jest nam z nimi po drodze - - odpowiada fanom gitarzysta Mastodon. Najnowszy utwór zespołu jest już dostępny w sieci.