„Outlander” – 7. sezon podzielony na dwie części. Jest data premiery

i

Autor: STARZ „Outlander” – 7. sezon podzielony na dwie części. Jest data premiery

Serialowe powroty

Nowy „Outlander” z dokładną datą premiery. Kiedy zobaczymy 7. sezon?

2023-03-24 12:18

„Outlander” powróci do nas z siódmą i niestety już przedostatnią odsłoną. Kanał Starz podzielił się nowymi fotkami promocyjnymi, a przy okazji zdradził datę debiutu. Okazuje się, że nowa seria podzielona została na dwie części.

Wielbiony przez widzów serial kostiumowy ponownie zmierza na nasze ekrany. Pierwsza połowa 7. sezonu „Outlandera” ukaże się już za kilka miesięcy, zaś na drugą przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Co zobaczymy w nowych odcinkach i kto dołączył do obsady?

„Outlander” – 7. sezon podzielony na dwie części. Jest data premiery

Choć nie ujawniono szczegółów fabularnych nadchodzącego sezonu, wiemy, że tym razem twórcy zaadaptują fabułę siódmego tomu sagi „Obca” autorstwa Diany Gabaldon. W rolach głównych powrócą Caitriona Balfe i Sam Heughan, zaś do obsady dołączyli tym razem Gloria Obianyo („Diuna”), Rod Hallett („Upadek królestwa”), Diarmaid Murtagh („Wikingowie”), Chris Fulton („Bridgertonowie”), Izzy Meikle-Small i Joey Phillips, a także znany z „Zagubionych w kosmosie” Charles Vandervaat, który wykreuje postać Williama Ransoma, nieślubnego syna Jamiego.

7. sezon „Outlandera” liczy łącznie 16 odcinków. Pierwsza połowa wystartuje 16 czerwca, na resztę zaś poczekamy do 2024 roku (tu dokładna data debiutu pozostaje tajemnicą). W Polsce odcinki ukazywać się będą, jak zawsze, na Netfliksie z dziennym opóźnieniem. Przypominamy również, że w przyszłości czeka nas spotkanie z rodzicami Jamiego w spin-offie zatytułowanym „Outlander: Blood of My Blood”.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Źródło: Nowy „Outlander” z dokładną datą premiery. Kiedy zobaczymy 7. sezon?