Nowa płyta AC/DC - gdzie posłuchać albumu ''Power Up''?

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=54LEywabkl4 screen: youtube.com/watch?v=54LEywabkl4

Nowa płyta AC/DC - gdzie posłuchać albumu ''Power Up''?

2020-11-13 9:17

Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. 13 listopada zaplanowano, że krążek ''Power Up'' trafi do słuchaczy. Gdzie można posłuchać albumu zespołu?

Nowa płyta AC/DC to wydarzenie, na które czeka wielu fanów i cały świat muzyki rockowej. Grupa stopniowo odkrywała karty i pokazując, że ma w zanadrzu kilka niespodzianek. Premiera albumu ''Power Up'', zaplanowana została na 13 listopada 2020 i mimo pandemii, zespół dotrzymał terminu. Gdzie można usłyszeć najnowszy krążek AC/DC?

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Nowa płyta AC/DC - gdzie posłuchać płyty ''Power Up''?

Nowy album AC/DC można posłuchać na Spotify i TIDAL, gdzie krążek trafił w całości oraz na oficjalnym kanale Youtube zespołu. Oprócz tego, zespół wydał nowy krążek w kilku wersjach. Dostępna jest klasyczna opcja CD, do tego opcje winylowe i album w wersji deluxe, zapakowany w specjalne pudełko z neonem i głośniczkiem. 

Mówi się, że zespół będzie promował album na ogromnej trasie koncertowej, jednak z powodu pandemii temat ostatnio ucichł. Pozostaje czekać aż poprawi się sytuacja na świecie.