Nowy singiel Nine Inch Nails i zespółu HEALTH - podoba Ci się?

i

Autor: NINE INCH NAILS / screen z YouTube: YOUWILLLOVEEACHOTHER NINE INCH NAILS

Nine Inch Nails stworzyli utwór we współpracy z zespołem HEALTH

2021-05-10 10:00

Zespół Nine Inch Nails, był w ostatnim czasie pochłonięty odbieraniem kolejnych nagród nie tylko za swoja twórczość, ale też kreatywność, którą zaimponowali szerokiej publiczności produkując ścieżkę dźwiękową do kasowego filmu 'Co w duszy gra'. Muzycy udowodnili swoja lojalność i pomimo sukcesu jaki odnieśli - nie odcinają się od swoich korzeni!

W ostatnim czasie muzycy byli pochłonięci odbieraniem wielu nagród za swoją twórczość. jednak pomimo odniesionego sukcesu powrócili do źródła i zaskoczyli wszystkim nowym singlem.

Nine Inch Nails stworzyli wspólny singiel z Healts

Zespół Nine Inch Nails stworzył wspólny singiel z grupą Health! Ta informacja zaskoczyła pozytywnie fanów obu kapel. Muzycy z Nine Inch Nails pomimo, że otrzymali zaledwie kilkanaście tygodni temu złotą statuetka Oscara 2021 za stworzenie ścieżki dźwiękowej do kasowego filmu 'Co w duszy gra', nie zapomnieli o matce swojego światowego sukcesu. 

Eska Rock gra 2

Trent Reznor i Atticus Ross podjęli się współpracy z Health, a wynikiem tej decyzji jest najnowsza produkcja 'Isn't everyone', która powoli także staje się przebojem w sieci.

Nine Inch Nails i Health - nowy singiel Isn't everyone

Nine Inch Nails i kapela Health wyprodukowali nowy singiel Isn't everyone! ten trafił do sieci i już zdążył zebrać ponad 10 tysięcy pozytywnych reakcji. Oprócz tego począwszy od dnia premiery, tj. 6 maja 2021 roku, utwór wyświetliło już ponad 165 tysięcy osób na całym świecie. Ostatnim kompletnym albumem wydanym przez Nine Inch Nails był Ghosts V: Together, który w sprzedaży pojawił się w 2020 roku. Najnowszy singiel działa także z pewnością na korzyść zespołu Health, ponieważ ich ostatnie wydanie DISCO4 :: PART I datuje się na początek minionego roku. 

Sonda
Aukcja z włosami Kurta Cobaina to dobry pomysł?