John Lennon

i

Autor: John Lennon / screen z YouTube: johnlennon John Lennon

Nieznane nagrania Johna Lennona ujawnione!

2021-04-08 13:01

Sylwetki Johna Lennona chyba nie trzeba nikomu przybliżać. Tego brytyjskiego muzyka zna doskonale cały świat. Znany ze swoich tekstów i wirtuozerii muzyk w swoim portfolio miał również tajemnicze i ściśle tajne nagrania, które właśnie ujrzały światło dzienne! Wszystko za sprawą klipu Look At Me, który promuje wyjątkowe wydanie John Lennon/Plastic Ono Band – The Ultimate Collection.

Ta ośmiopłytowa kolekcja John Lennon/Plastic Ono Band – The Ultimate Collection według wstępnych planów ma ukazać się już niebawem, bo 16 kwietnia 2021 roku. W sieci właśnie pojawił się teledysk zwiastujący premierę.

Nieznane nagrania Johna Lennona

Nieznane nagrania Johna Lennona zobaczycie oglądając teledysk do piosenki Look At Me, która jest zwiastunem, ale też świetnie przemyślaną promocją ośmiokrążkowego wydania. To w tym klipie możemy przenieść się bezpośrednio do domu Yoko Ono i Johna Lennona w Surrey. Ten owiany sławą i wieloma legendami dom przez dziesięciolecia był jedną z najskrytszych tajemnic mistrza.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Ten wcześniej nigdzie niepublikowany fragment wideo pochodzi z 1968 roku i nikt nie spodziewał się, że kiedykolwiek zostanie wykorzystany w komercyjnej produkcji. Ku zdziwieniu świata, tak się jednak nie stało. 

John Lennon - Look At Me

Look At Me to piosenka, która została nagrana w 1970 roku przez Johna Lennona. Wideo, o którym mowa w tym artykule to klip promujący długo wyczekiwaną kolekcję John Lennon/Plastic Ono Band – The Ultimate Collection, w której skład wchodzi aż 8 płyt. Znajdują się na niej dema, próby i rozmowy ze studia, a także 87 nagrań, których nikt jeszcze dotąd nie słyszał! Przypomnijmy, że premiera zaplanowana jest na 16 kwietnia 2021 roku. To nie lada gratka dla fanów Johna i jego twórczości! 

Sonda
Jesteś fanem Johna Lennona?