Nie czas umierać - film o Bondzie ma nową datę premiery

i

Autor: screen: https://youtu.be/vw2FOYjCz38

Nie czas umierać - film o Bondzie ma nową datę premiery

2021-01-25 9:03

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat rozrywkowy, utrudniając wytwórniom premiery długo wyczekiwanych filmów. Najbardziej cierpi na tym nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, która po raz kolejny musi zostać przełożona na inny termin. Kiedy zobaczymy film 'Nie czas umierać'?

Filmy o Jamesie Bondzie zawsze są długo wyczekiwane i zawsze budzą emocje i potem są długo komentowane. Film 'Nie czas umierać' jest o tyle wyjątkowy, że będzie to ostatnie spotkanie Daniela Craiga z postacią. Niestety, przez pandemię koronawirusa, premiera została po raz kolejny przełożona. Kiedy będziemy mogli zobaczyć film?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

James Bond - Nie czas umierać. Kiedy premiera wyczekiwanego filmu?

Już teraz wiemy, że planowana na wiosnę 2021 premiera nie odbędzie się. Oczywiście chodzi o sytuację epidemiologiczną na świecie. Czemu nie można wrzucić filmu na streming? Problemem są sponsorzy, którzy pojawiają się w produkcji i nieopłacalne staje się dla nich umieszczenie filmu na którejś z platform? Kiedy w takim razie zobaczymy długo wyczekiwany film? Obecna data to 8 października 2021, o ile oczywiście sytuacja epidemiologiczna się poprawi. 

Warto dodać, że według przewidywań, film ma zarobić nawet miliard dolarów!