Netflix

i

Autor: Netflix / mat. prasowe Netflix Netflix

Netflix - nowa funkcja w serwisie, którą pokochają fani?

2021-05-17 12:15

Światowy gigant streamingu wideo nie przestaje zaskakiwać fanek i fanów multimedialnej rozrywki. Właśnie dotarły do nas przecieki, z których wynika, że w serwisie prawdopodobnie pojawi się nowa funkcja, którą być może pokochają użytkownicy i fani serialów oraz dobrego kina. Niepozorny dodatek do platformy może wymiernie wpłynąć na dawkowanie przyjemności z oglądania ulubionych produkcji! Jak to możliwe?

Deweloperzy odpowiedzialni za ulepszanie i poprawianie funkcjonalności Netflixa nadal dają z siebie wszystko aby korzystanie z aplikacji było nie tylko bardziej intuicyjne, ale też prostsze, milsze i przyjemniejsze.

Timer - nowa funkcja w Netflix

Timer - tak ma się nazywać nowa funkcja w Netflix! Ta znana jest już zapewne użytkownikom, którzy swoje ulubione produkcje oglądają na swoich smartfonach, ponieważ tu już od kilku dni pojawia się timer, w prawym górnym roku, który działa dokładnie tak samo jak stara, ale jakże pożyteczna funkcja automatycznego wyłączania telewizora w ustalonym z góry czasie.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała

Rozwiązanie to może być bardzo pożyteczne dla tych, którzy przed pójściem spać oddają się błogiemu relaksowi przez ekranem telewizora i nagle usypiając zapominają o tym, że odcinki nadal cały czas się odtwarzają. Ta nowa funkcja w Netflix ma uchronić widzów nie tylko przed niekontrolowanym rozładowaniem baterii, ale też sprawi, że zyskamy pełna kontrole nad czasem odtwarzania i faktycznego oglądania konkretnych produkcji.

Timer w Netflix - wiele konfiguracji

Timer w Netflix umożliwia zastosowanie wielu konfiguracji. Podstawową funkcją jest zdefiniowanie czasu, po których chcemy aby aplikacja sama przeszła w stan uśpienia. W tym przypadku mamy do wyboru 15, 20 lub 45 minut. Możliwe jest także wprowadzenie ustawienia, które uśpi Netflixa po zakończeniu danej produkcji bez jakiejkolwiek naszej ingerencji. Póki co nowa funkcja jest testowana na wybranej grupie kont wśród posiadaczy sprzętu z oprogramowaniem Android. Jeśli pomimo posiadania takiego sprzętu nie widzisz tej funkcji oznacza to, że nie zaznaczyłem podczas procesu rejestracji odpowiedniej zgody, a udogodnienie będzie dla Ciebie dostępna w ciągu najbliższych kilku dni, tuż po oficjalnym wprowadzeniu nowej funkcji dla wszystkich klientów Netflix.

Sonda
Czy jesteś fanem Netflixa?