NETFLIX

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=SqSiUVUvVCE

Netflix usuwa 50 tytułów ze swojej bazy! Co zniknie?

2020-11-30 12:58

Nowe filmy na Netflixie są z pewnością powodem do radości, jednak oznacza to często, że jakieś tytuły znikną z platformy. Wiadomo, trzeba poluzować miejsce na serwerze. Pewnym jest, że zniknie 50 tytułów, jakie filmy zostaną usunięte?

Nowości na Netflixie to jak zwykle wiele radości widzów, jednak oznacza to także, że trzeba się pożegnać z innymi tytułami. Wiadomo, chodzi o wietrzenie serwerów i zwolnienie miejsca nowym produkcjom. Jako, ze nadchodzą święta, pojawi się sporo produkcji w klimacie świątecznym, także coś musi wylecieć. Jakie filmy znikną z platformy? Opublikowano listę 50 tytułów.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

50 tytułów wylatuje z Netflixa, by zrobić miejsce filmom świątecznym. Co zostanie usunięte?

Zagadki kryminalne panny FisherŻona When Two Worlds Collide Meteor Garden Natural Selection Hotel TransylwaniaW rytmie hip-hopuBabe: Świnka w mieście Jack Frost Nieuchwytny cel Leatherface Niesamowity Spider-Man Dzień dobry TV Beethoven Ognisty podmuch Beksa Zapłata Za horyzontem The Legend of 420 Playing for Time Sugar MountainLife in the Doghouse Wielka Przygoda Barneya Być jak John Malkovich Szczury z supermarketuOszukana Leśna rodzina Święta Last Minute Leśna rodzina: Miasteczko marzeń Dream Boat Diana: In Her Own WordsLas Vegas ParanoFlinstonowie: Niech żyje Rock Vegas! Hey Arnold! The Movie Anno Domini: Biblii ciąg dalszyTellurs Aliens Forbidden Games: The Justin Fashanu StoryBobby Robson: Więcej niż trenerCztery łapy Dzikość serca Okrucieństwo nie do przyjęcia Wschodnie obietnice Leśna rodzina: Nasz największy skarb Góra DantegoStary, kocham cię Człowiek o żelaznych pięściachChepeast WeddingsReggie Yates Outside Man Chasing Monsters Shitsel Pee-wee’s Playhouse