Najlepsze rockowe piosenki świąteczne - zobacz nasz przegląd! [VIDEO]

2015-12-24 13:17
Hurts
Autor: brak danych Hurts

Nieważne, jak bardzo szaleją na co dzień. Okazuje się, że nawet największe gwiazdy rocka potrafią poddać się świątecznej atmosferze i nagrywają specjalne kawałki na Boże Narodzenie.

Świąteczne piosenki od lat kojarzą się przede wszystkim z "Last Christmas", którym już od początku grudnia katują nas centra handlowe i telewizje. Ale okazuje się, że istnieją też takie wersje tego kawałka, których można posłuchać z przyjemnością. Tak, to możliwe. Udowadniają to choćby muzycy The XX.

Świątecznych piosenek, które brzmią naprawdę dobrze jest, jak się okazuje, sporo. Wystarczy wymienić kawałki takich artystów jak: Frankie Goes to Hollywood, Queen, John Lennon, Extreme i The Killers. Zapraszamy do posłuchania wyjątkowego zestawienia najlepszych, najciekawszych rockowych świątecznych piosenek!

Coldplay - Christmas LightsExtreme - Christmas Time AgainFrankie Goes To Hollywood - The Power Of LoveHurts - All I Want For Christmas Is New Year's DayBand Aid 1984 - Do They Know It's ChristmasThe XX - Last ChristmasThe Killers - Christmas In L.A.No Doubt - Oi To The WorldRoyal Republic - Driving Home For ChristmasJohn Lennon - Happy Xmas (War Is Over)