Dom z papieru

i

Autor: Netflix

Najbardziej irytujący bohaterowie w serialach. Te postacie wkurzyły widzów

2022-01-25 13:04

Oto najbardziej wkurzające postacie z popularnych seriali. Bohaterowie, którzy odpychają, a czasami nawet zabierają całą przyjemność z oglądania. Te osoby irytyowały widzów najbardziej! Wiecie o kim mowa?

Najbardziej wkurzające postacie w serialach. Wszyscy widzowie po obejrzeniu Breaking Bad pewnie zastanawiali się, czy może być bardziej denerwująca postać od Skyler White. Kobieta wyjątkowo mocno zaszła fanom serialu za skórę, czego dowodem są komentarze w sieci, a nawet niezliczona ilość memów. Okazuje się, że takich bohaterów jest zdecydowanie więcej. Dzisiaj przyjrzymy się tym, którzy szczególnie działają widzom na nerwy i znacząco odbierają przyjemność z oglądania ulubionego serialu. Sprawdźcie, kim są najbardziej irytujące postacie!

Arturito - Dom z papieru

Nikt tak nie denerwuje, jak postać Arturo Romana w hiszpańsku serialu Dom z papieru. Większość fanów życzyła śmierci temu bohaterowi. Jego zachowanie stanowczo odbiegało od normy, a usilne przeszkadzanie drużynie Profesora budziło sporo irytacji. Kiedy planował zemstę na Denverze, nie zwracał uwagi na nic dookoła. Zawsze chciał być w centrum uwagi i dowodzić, mimo słabych pomysłów.

Sonda
Która postać z serialu irytuje najbardziej?

Skyler White - Breaking Bad

Numer jeden na liście najbardziej denerwujących bohaterów należy się żonie Waltera White'a. Skyler doprowadziła do szału wszystkich widzów Breaking Bad i wielu internautów. Kobieta na każdym kroku podejmuje dziwne decyzje, a z odcinka na odcinek wkurza jeszcze bardziej. Wieczna maruda, która na dodatek jest niewyrozumiała i mocno problematyczna. Ohh, Skyler...

Petyr Baelish - Gra o tron

Jedną z najbardziej wkurzających postaci w Grze o tron jest Littlefinger lub po prostu Petyr Baelish. Miał też irytującą żonę, którą zabił. To największy manipulator, zdrajca i oszust. Trudno znieść nie tylko jego zachowanie, ale również ironiczny uśmieszek, który potęguję i tak już wysoką irytację.

Carrie Mathison - Homeland

Główna bohaterka serialu budzi mieszane uczucia. Jednak przez długi czas jest bardzo irytująca i na pewno nie jest najlepsza w zjednywaniu sobie sympatii widzów. Nie analizuje swoich ruchów, ryzykuje i ma przed oczami tylko cel, przy czym zapomina ile osób rani po drodze. Do tego dochodzi momentami głupkowaty wyraz twarzy i zachowanie, które naprawdę bywa odpychające.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Źródło: Najbardziej irytujący bohaterowie w serialach. Te postacie wkurzyły widzów