Cannibal Corpse

i

Autor: Cannibal Corpse / screen z YouTube: Jesse Davis Cannibal Corpse

Nagranie z 1993 roku zachwyciło świat! Zobacz archiwalne wideo Cannibal Corpse

2021-04-16 16:37

Co to były za czasy! Młodsze pokolenie miłośników mocnych i ciężkich brzmień pewnie łapie się za głowę nie pamiętając jeszcze tamtych czasów, ale wytrawni fani Cannibal Corpse ze łzą w oku spoglądają na te nagrania i wspominają początki tej już jednej z legendarnych kapel. Lubicie stare i archiwalne nagrania znanych i lubianych zespołów muzycznych? Jeśli tak, to mamy dla Was prawdziwe perełki, jeszcze z kaset VHS!

Był to początek lat 90. ubiegłego wieku, a zespół dopiero rozpoczynał szeroką ekspansję ze swoją muzyką. Od tego momentu minęło już prawie 30 lat, a tu nagle w sieci pojawiły się tajemnicze i archiwalne nagrania z tamtych czasów. 

Archiwalne nagrania Cannibal Corpse w sieci 

Archiwalne nagrania Cannibal Corpse pojawiły się w sieci, a my za ich sprawą możemy cofnąć się do początków kariery i obcowania z muzyką tego głośnego zespołu. Właśnie wtedy, czyli 9 marca 1993 roku zespół Cannibal Corpse zawitał do San Francisco. Po dokładnie 6. miesiącach od tego wydarzenia do sklepów trafił album Tomb of the Mutilated, który sprawił, że o kapeli zrobiło się bardzo głośno, szczególnie w deathmetalowych gremiach. 

Był to czas gdy wśród członków zespołu nie było jeszcze George'a "Corpsegrindera" Fishera, który później stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości i twarzy grupy muzyków.

Cannibal Corpse na wyjątkowym wideo

Cannibal Corpse możecie zobaczyć już teraz na wyjątkowym wideo, które po latach ujrzało światło dzienne. Za jego publikację odpowiada Jesse Davis, który zapewnił, że nagranie to jest upublicznione pierwszy raz w historii specjalnie w ramach niespodzianki dla fanów Cannibal Corpse. Inny z kolei fragment ukazał się jeszcze w 2008 roku w filmie wydanym na DVD Centuries of Torment, który opowiadał o działalności i twórczości tego deathmetalowego zespołu. 

Sonda
Lubisz stare nagrania wideo, które pokazują początki znanych zespołów?