Muzyk zaprzyjaźniony z Mansonem podkreśla: uważam, że każdego należy traktować jako niewinnego

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Muzyk zaprzyjaźniony z Mansonem podkreśla: uważam, że każdego należy traktować jako niewinnego

2021-04-20 8:56

Sprawa Marilyna Mansona ucichła ostatnio, jednak pewnym było, że temat wkrótce wróci. Tak też się stało i na temat skandalu wypowiedział się zaprzyjaźniony z wokalistą muzyk, który ma na całość trochę inne spojrzenie.

Sprawa Marilyna Mansona odbiła się bardzo głośnym echem, a sam wokalista zniknął z przestrzeni publicznej. Przypomnijmy, Evan Rachel Wood oraz kilka innych, kobiet, które miały bliższe relacje z wokalistą, oskarżyły go o znęcanie się psychiczne oraz fizyczne. Po tych doniesieniach, Manson wystosował krótkie oświadczenie i praktycznie zniknął z przestrzeni publicznej. Teraz na temat całej sprawy wypowiedział się Wednesday 13, który przyjaźni się z Mansonem.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Wednesday 13 broni Marilyna Mansona i twierdzi, że 'są to tylko oskarżenia'

W wywiadzie dla 'Rock N Roll Experience', artysta wypowiedział się na temat sprawy Mansona. Jak powiedział:

Uważam, że to niebezpieczne. To jak sąd i ława przysięgłych bez dowodów. Każdy może przeczytać nagłówek i wyrobić sobie opinię. To przerażające. Są to tylko oskarżenia, a każdy mówi: „Okej, jest potworem, zdepczmy tego pająka, zabijmy potwora”. Myślę, że taka jest pierwsza reakcja. Ale to są tylko oskarżenia, a ja uważam, że każdego należy traktować jako niewinnego, dopóki nie udowodni mu się winy. Manson jest moim bliskim przyjacielem od wielu lat. Nie wiadomo mi nic o tych rzeczach, które czytałem.

Sam Manson zaprzeczył wszystkim doniesieniom w specjalnym oświadczeniu, które pojawiło się po wybuchu skandalu. Od tamtego momentu, wokalista nie jest w ogóle aktywny w mediach.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny