Mike Shinoda wypowiedział się na temat ewolucji nu metalu i Post Malone'a. Jaka jest jego opinia?

i

Autor: screen: https://youtu.be/qpG1VjswM_4

Mike Shinoda wypowiedział się na temat ewolucji nu metalu i Post Malone'a. Jaka jest jego opinia?

2021-03-24 13:11

Linkin Park od zawsze są szufladkowani do kategorii nu metalu, co w pewnym momencie było dla nich trochę niekomfortowe. Mike Shinoda wypowiedział się niedawno, jak widzi ewolucję tego gatunku i czy według niego Post Malone jest ok ze swoją twórczością.

Mike Shinoda ostatnio nie udzielał wielu wywiadów, jednak postanowił wziąć udział w audycji w Kerrang Radio. Nie zabrakło pytań o plany na przyszłość oraz oczywiście o Linkin Park, co jest tematem standardowym przy rozmowach z Shinodą. Mike postanowił odnieść się trochę do gatunku nu metalowego oraz twórczości Post Malone'a.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Mike Shinoda opowiedział o swoim podejściu do muzyki Post Malone'a i rozwoju nu metalu

Mike Shinoda wspomniał o muzyce Post Malone'a i o tym, jak traktuje jego muzykę, nawiązując do rozwoju nu metalu

Szczerze to wielokrotnie irytowało mnie to gadanie, że „ta rzecz jest martwa, a ta banalna…”. I tak w kółko. Nu metal był największą rzeczą na świecie, żeby stać się najbardziej obciachową, a później znów najfajniejszą. To typowe, ale mamy nowe pokolenie artystów, nie tylko raperów, ale artystów ogólnie, którzy uzupełniają swoją muzykę rockiem i innymi gatunkami. Dla mnie to ekscytujące i nie nienawidzę ich za to.

Od Iana do 24KGoldna, i Kid Laroi, a nawet Post Malone’a! Post to gwiazda rocka, Post to wokalista i gitarzysta. Ludzie uważają go za rapera z powodu jego wyglądu, ale muzyka jest muzyką. Ja sam nie chcę utknąć z jakiejś gównianej gatunkowej szufladce.

Może za jakiś czas usłyszymy wspólny numer Mike'a i Post Malone'a.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny