Metallica wraca z publikowaniem archiwalnych koncertów! Na pierwszy rzut nagranie z 2018 roku

i

Autor: screen: https://youtu.be/e8OrfYD4AnQ

Metallica wraca z publikowaniem archiwalnych koncertów! Na pierwszy rzut nagranie z 2018 roku

2021-05-26 9:06

Poniedziałkowe koncerty Metalliki były w pewnym momencie tradycją, jednak na jakiś czas zespół zrezygnował z tej opcji, co mocno zasmuciło fanów. W końcu poniedziałkowe koncerty wróciły i na pierwszy rzut wybrano występ z 2018 roku.

Poniedziałkowe koncerty Metalliki były swego czasu tradycją, a każdy fan czekał na ten dzień, by móc zobaczyć jakiś archiwalny występ. W pewnym momencie zespół zrezygnował z tej opcji, co zasmuciło fanów. W końcu poniedziałkowe wydarzenia w sieci wróciły i na pierwszy rzut poszedł występ z 2018 roku, który odbył się w Nebrasce.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Metallica powróciła z koncertami poniedziałkowymi. W sieci pojawił się występ z 2018 roku

Warto zaznaczyć, że Lars Ulrich podkreślił, że poniedziałkowe koncerty nie wracają na stałe, a to jest jednorazowy, charytatywny strzał. Jak podkreślił Lars, wszyscy mają nadzieje, że wkrótce Metallica wróci do normalnego koncertowania. Zobaczcie występ z 2018 roku, podczas którego zagrano między innymi numery: 'Creeping Death', 'For Whom the Bell Tolls', 'Fade to Black' czy 'Fuel'. Gdy wjedziecie na Youtube, możecie wesprzeć finansowo fundację Metalliki:

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?