Metalica

i

Autor: screen z YouTube: Metalica Metalica

Metallica zagra za darmo! Sprawdź jak wziąć udział w koncercie zespołu

2021-05-28 9:39

Muzycy pomimo, że borykają się z licznymi problemami związanymi z brakiem możliwości koncertowania w ramach wielotysięcznych eventów nie zostawiają swoich fanów samym sobie i nie pozwalają zapomnieć o sobie nawet na chwile. Grupa Metallica postanowiła zrobić wielką niespodziankę swoim fanom i wykorzystała Internet nie tylko do promocji własnej twórczości, ale też właśnie do koncertowania - i to za darmo!

Jeśli jesteście ciekawi jak zdobyć wejściówkę na darmowy koncert legendarnego zespołu, to koniecznie sprawdźcie szczegóły, które zebraliśmy dla Was w Eska ROCK w jednym miejscu.

Darmowy koncert zespołu Metallica

Darmowy koncert zespołu Metallica, jak można się domyślić - z powodu obostrzeń, odbędzie się w sieci! Muzycy w ramach zainaugurowanego cyklu Poniedziałki z Metallicą, postanowili umilić swoim fanom trudny czas pandemii i izolacji swoją muzyką. jak dotychczas zespół w ramach wyżej wspomnianej akcji, co tydzień właśnie w poniedziałki udostępniał swoim fanom koncert zarejestrowany w bardzo wysokiej jakości. Większość wideo, to wydarzenia, które odbyły się w ramach trasy promującej album 'Hardwired... To Self-Destruct'.

Eska Rock szybkie pytania ADRIAN ŁABANOWSKI

Czasami jednak muzycy stawiali na perełki z przeszłości, które wierni i oddani fani z pewnością pamiętali. Były to koncerty sprzed kilku dekad! Wraz z powolnym znoszeniem obowiązujących restrykcji, poniedziałkowa akcja odchodziła do lamusa, jednak to nie powstrzymało muzyków grupy Metalica przez zrobieniem revivalu Poniedziałków z Metalliką.

Metallica udostępnia kolejny koncert za darmo!

Formacja Metallica udostępnia kolejny koncert za darmo! Dla tych z Was, którzy zastanawiają się nadal jak dotrzeć do transmisji i móc ją oglądnąć - mamy dobrą informację! Koncert jest dostępny, podobnie jak pozostałe wydarzenia, całkowicie za darmo i możecie obejrzeć go już teraz w serwisie YouTube. To co zobaczycie, to słynny koncert z Lincoln z 2018 roku. Wydarzenie to zyskało miano kultowego, a to za sprawą tego, że muzycy, jak rzadko kiedy, nie słyszany często kawałek 'Unforgiven III' oraz 'Spit Out The Bone'. koncert zespołu Metallica dostępny jest już teraz w naszym artykule w oknie poniżej.