Gdyby Megadeth nie wypaliło, Dave Mustaine miał inny pomysł na swoje życie. Co chciał robić?

i

Autor: screen: https://youtu.be/aU-dKoFZT0A screen: https://youtu.be/aU-dKoFZT0A

Gdyby Megadeth nie wypaliło, Dave Mustaine miał inny pomysł na swoje życie. Co chciał robić?

2020-11-30 10:06

Megadeth uznawani są do dzisiaj za legendę i klasyka gatunku, jednak mogło zdarzyć się tak, że zespół nie zdobyłby rozgłosu, a wtedy Dave Mustaine odstawiłby muzykę i z pewnością poszedł w inną stronę. Co miał w planach artysta?

Zespół Megadeth jest uznawany za klasyka gatunku, wchodząc w skład Wielkiej Czwórki Thrash Metalu. Początki zespołu nie były najłatwiejsze, a i sam Dave Mustaine zmagał się z problemami osobistymi. Mimo przeciwności losu, Megadeth udało się nagrać debiutancki album i później kontynuować swoją historię, stając się jednym z ważniejszych zespołów w historii. Co by było, gdyby grupie nie udało się zaistnieć? Okazuje się, że Dave Mustaine miał plan na życie, gdyby nic nie wyszło z muzyką.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Dave Mustaine miał plan na życie, gdyby nie udało się z Megadeth. Co planował artysta?

David Ellefson w wywiadzie dla ''Toddcast Podcast'', opowiedział, jak Dave Mustaine widział przyszłość, gdyby jednak z Megadeth się nie udało:

Dave przemyślał swoje życie i dokładnie rozważał różnie opcje. Powtarzał ciągle: „Jeśli to nie wypali, zajmę się komputerami”.

Być może Dave widział nadzieję w startującej branży komputerowej, która wtedy przeżywała pierwszy boom? Trudno zgadnąć, jednak dobrze dla świata muzyki, że nic nie wyszło z tej opcji i jednak udało się z Megadeth. Przypomnijmy, grupa cały czas pracuje nad nową płytą, której premiera planowana jest na 2021 rok.