McDonald’s ma w planach dodawać winyle w promocji!

i

Autor: freeimages.pl/Alex Ling

McDonald’s ma w planach dodawać winyle w promocji!

2021-02-19 11:53

Winyle wróciły ostatnio w wielkim stylu, a na listach sprzedaży królują głównie czarne krążki. Jak widać, zauważyła to siec McDonald's, która wpadła na pomysł dosyć nietypowej promocji.

Winyle królują na listach sprzedaży, wyprzedzając płyty CD i wygląda na to, że nie jest to chwilowa moda, a trend który utrzymuje się i zalicza także tendencję wzwyżkową. Zauważyła to sieć McDonald's, która wpadła na pomysł nietypowej promocji, by dorzucać płyty winylowe do zamówień.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

McDonald's chce dorzucać winyle do zamówień! Sieć wpadła na nietypową formę promocji

W restauracjach McDonald's w USA ma pojawić się promocja, podczas którego do zamówienia kanapki Crispy Chicken za 5 dolarów, dodawana będzie 7 calowa płyta winylowa Taya Keitha. Jest to amerykański producent, który ma na koncie współpracę z Travisem Scottem. 

Promocja ma pojawić się 24 lutego 2021 i niestety, wszystko przeznaczone jest tylko na rynek amerykański. Nie wiadomo czy promocja pojawi się w innych krajach, jednak można być pewnym, że winyl, który pojawi się McDonald's, będzie później poszukiwany przez kolekcjonerów. Patrząc też na sprzedaż winyli w Polsce, może uda się u nas uruchomić ego typu promocję.

Sonda
Czy lubisz oglądać program Kuchenne Rewolucje?