AC/DC mieli jednak nagrywać płytę z Axlem Rosem? Szczegóły zdradził Angus Young

i

Autor: screen: https://youtu.be/vHIpayq7q3Q

AC/DC mieli jednak nagrywać płytę z Axlem Rosem? Szczegóły zdradził Angus Young

2021-02-19 11:34

Historia AC/DC ma w ostatnich latach kilka zawirowań, które wpływały na kształt zespołu. Jedne plotki mówiły o tym, że grupa miała nagrywać album z Axlem Rosem, innym razem wszystkiemu zaprzeczano. Temat znowu wrócił i ponownie postanowił wypowiedzieć się Angus Young.

AC/DC mieli w pewnym momencie trudny czas, podczas którego na pozycji wokalisty pojawił się Axl Rose i wszystko zmierzało do tego, by grupa zagrała wspólny album z liderem Guns N' Roses. Temat wracał co jakiś czas i był nawet dementowany przez muzyków. Tym razem temat wrócił ponownie i znowu skomentował to Angus Young.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Czy AC/DC mieli nagrać album z Axlem Rosem? Angus Young ponownie komentuje

Pytanie powróciło podczas wywiadu dla 'Rock Antenne' i Angus Young ponownie postanowił odpowiedzieć, mówiąc:

Taka możliwość nigdy nie była brana pod uwagę. Axl nam pomógł. Sam się zgłosił, bo w tamtej chwili, szczerze mówiąc, nie wiedzieliśmy, co robić. Powiedział, że chętnie nam pomoże, jeśli nie będzie to kolidowało z jego planami. Bardzo go za to szanuję. Zachował się bardzo profesjonalnie. Jest dużym fanem, zwłaszcza okresu z Bonem, bardzo się z tego cieszył, a ja będę mu za to zawsze wdzięczny.

Jak wiadomo, do zespołu wrócił Brian Johnson, który nagrał z zespołem cały, premierowy album, a Axl Rose obecnie pracuje nad płytą z Guns N' Roses. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Tego nie wiadomo.

Mural AC/DC w Warszawie