Tatuaż

i

Autor: CANVA Tatuaż

Matt Heafy z Trivium oddaje swoje ciało fanom? Artysta czeka na pomysły fanów

2021-06-01 13:26

Matt Heafy należy do tych muzyków, którzy na prawdę lubią się dziarać. Teraz okazuje się, że nawet fani mogą mieć wymierny wpływ na wygląd ciała muzyka z Trivium! Jedno ze zdjęć, które właśnie trafiło do sieci wywołało sporo kontrowersji, ale też lawinę zachwytu wśród tej grupy fanów artysty, która podobnie jak on kocha wizyty u tatuatorów. Fotografia na prawdę robi spore wrażenie, ale jeszcze mocniejsza jest sugestia muzyka, który jak widać nie ma jakichkolwiek hamulców.

Matt Heafy ma bardzo ambitny plan, ponieważ zdecydował, że całe jogo ciało w najbliższym czasie pokryje się tatuażami. Póki co jest w trakcie realizacji swojego wyzwania i oczekuje wsparcia swoich fanek i fanów.

Matt Heafy z Trivium szokuje na Instagramie

Matt Heafy z formacji Trivium szokuje na Instagramie! Muzyk postanowił podzielić się nie tylko ambitnym planem wytatuowania całego ciała, ale także zdjęciem, które wywołało niemała dyskusję w sieci. Frontman wrzucił fotografię, na której widzimy w jakim już stanie są jego plecy, pośladki i nogi. Z postu możemy dowiedzieć się dokładnie co i gdzie ma wydziarane artysta, ale to nie koniec niespodzianek od Matt'a.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Już wielokrotnie w wielu wywiadach muzyk opowiadał jak wielkie znaczenie mają dla niego tatuaże. - Z tego, co mi wiadomo, zanim w ogóle pojawił się przemysł muzyczny, starożytni mieszkańcy Japonii przekształcili tatuaż w formę sztuki. Dziś wygląda to tak, że Japonia odwraca się od tatuażu, a z resztą świata jest dokładnie odwrotnie - stwierdził w rozmowie z portalem Tattoo.com.

Matt Heafy idzie się dziarać - jest apel do fanów!

Matt Heafy idzie się znów dziarać, a w związku z tym pojawił się w sieci apel do fanów! W tym samym poscie, który możecie zobaczyć poniżej apeluje - Zastanawiam się nad przodem. Wszelkie propozycje mile widziane - sugeruje, że czeka na kreatywne propozycje od swoich fanów tatuaży jakie powinien wykonać w najbliższym czasie. Frontman grupy Trivium w opublikowanym poście napisał też - Moim zdaniem to wspaniałe, że dziary pozwalają artystom wyrażać siebie. W tym sensie przemysł muzyczny nie ma ograniczeń, jakie mają inne branże. Ludzie zajmujący się muzyką są na innym poziomie pod względem wyrażania tego, kim tak naprawdę są. Jedno jest pewne - Heafy z pewnością nie wyobraża sobie życia tak samo bez muzyki, jak i tatuaży. Każdy z Wam może jeszcze pomóc Matt'owi w wyborze dziary na jego Instagramie!

Sonda
Czy podobają Ci się tatuaże?