Matrix

i

Autor: Materiały prasowe Warner Bros

Matrix: Zmartwychwstania - drugi TRAILER trafił do sieci. Fani są zachwyceni

2021-12-08 11:48

Matrix 4 budzi wiele emocji i każda informacja na temat fabuły, obsady czy daty premiery jest dla fanów bardzo cenna. Okazuje się, że film będzie mocno nawiązywał do poprzednich części serii, o czym świadczy nowy trailer. Co zobaczymy na ekranie?

Matrix: Zmartwychwstania to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów ostatnich lat. Kontynuacja słynnego cyklu budzi wiele emocji, a każda informacja na temat obsady czy fabuły jest niezwykle cenna dla fanów. Jak już wiemy, nie ma tu mowy o cofaniu się w czasie, a będziemy mieli do czynienia z czymś w rodzaju kontynuacji, tylko na zasadach świata Matrixa. Teraz dowiedzieliśmy się, że retrospekcje odegrają niesamowicie ważną role. Wszystko pokazano w nowym trailerze. Co jeszcze czeka nas w nowym filmie z serii?

Co tam w środku gra? Nirvana

Matrix: Zmartwychwstania - drugi TRAILER trafił do sieci. Fani są zachwyceni

W nowym zwiastunie widzimy jeszcze więcej scen, które pokazują nam, że film będzie mocno korespondował z poprzednimi częściami, jednakże wszystko się zmieni, łącznie ze światem Matrixa, który mocno ewoluował. Zobaczcie, co czeka nas w nowej odsłonie serii:

Premiera filmu 'Matrix: Zmartwychwstania', została zaplanowana na 17 grudnia 2021, jednak w Polsce film pojawi się 22 grudnia.

Sonda
Czekasz na nowego Matrixa?