Ojciec Chrzestny

i

Autor: EAST NEWS

Ojciec Chrzestny wraca do kin po 50 latach! Co się zmieni? Kiedy premiera?

2021-12-08 10:53

Gangsterska klasyka wraca na wielkie ekrany! Ojciec Chrzestny po 50. latach ponownie pojawi się w kinach na całym świecie. To idealna okazja dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć kultowego filmu. Co jeszcze wiemy o nowej produkcji Francisa Forda Coppoli? Kiedy premiera?

Ojciec Chrzestny wraca do kin po 50 latach! Co się zmieni? Ojciec Chrzestny uważany jest za najlepszy film wszech czasów. To amerykański dramat gangsterski, który został wyreżyserowany przez Francisa Forda Coppolę. Fabuła opiera się na powieści amerykańskiego pisarza Maria Puzo, który wspólnie z reżyserem napisał scenariusz do tej kultowej produkcji. Film pojawił się na wielkim ekranie w marcu 1972 roku i na kinowej sali zebrał miliony widzów na całym świecie. Popularność sprawiła, że doczekał się również dwóch kontynuacji. W opowieści o nowojorskiej rodzinie mafijnej mieliśmy okazję zobaczyć gwiazdorską obsadę. W filmach o Ojcu Chrzestnym pojawili się m.in. Marlon Brando, Al Pacino i Robert De Niro, który otrzymał Oscara za rolę młodego Vita w drugiej części. W 2022 r. dzieło Coppoli będzie obchodziło swoje 50. urodziny i właśnie z tej okazji twórcy przygotowali dla wszystkich fanów niespodziankę.

Ojciec Chrzestny w kinach! Rodzina Corleone powraca

Podczas Comic Con Experience 2021, Francis Ford Coppola, ogłosił wielki powrót Ojca Chrzestnego. Nie mówimy tutaj o kontynuacji, tylko odświeżeniu gangsterskiej produkcji. W nowej wersji filmu ulepszono dźwięk i znacznie poprawiono obraz. Już wiemy, że rodzina Corleone pojawi się na wielkim ekranie w jakości 4K.

Sonda
Czy wybierzesz się do kina na Ojca Chrzestnego?

Ojciec Chrzestny - kiedy premiera nowej wersji filmu?

Powrót Ojca Chrzestnego to znakomita wiadomość nie tylko dla fanów serii, ale również dla tych, którzy zawsze marzyli o zobaczeniu tej kultowej produkcji w kinie. Reżyser zapowiedział, że premiera będzie miała miejsce 25 lutego 2022.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Źródło: Ojciec Chrzestny wraca do kin po 50 latach! Co się zmieni? Kiedy premiera?