Matrioszka

i

Autor: Screen z YouTube: The Masked Singer Matrioszka

Matrioszka śpiewa hit Eltona Johna?! Nagranie stało się hitem sieci!

2021-05-25 10:39

Jak to możliwe, że Matrioszka zaśpiewała hit Eltona Johna?! A jednak, bo w końcu w USA nawet najbardziej irracjonalne rzeczy stają se realne. Jeden z największych przebojów brytyjskiego gwiazdora, pisarza i kompozytora stał się znów hitem sieci, a wszystko za sprawą rosyjskiej matrioszki, która kradła serca internautów. Sprawdzamy co takiego wydarzyło się w popularnych amerykańskim show.

W Stanach Zjednoczonych dobiega końca 5. edycja znanego i kochanego przez widzów show The Masked Singer, w którym wystąpił tajemniczy i zamaskowany artysta.

Rosyjska matrioszka zaśpiewała utwór Eltona Johna

Rosyjska matrioszka zaśpiewała utwór Eltona Johna w USA! Wszystko wydarzyło się w jednym z ostatnich odcinków muzycznego talent show The Masked Singer, w którym uczestnicy przebierając się śpiewają i interpretują znane na całym globie utwory. Widzowie tym razem mieli okazje zobaczyć na scenie zamaskowanego artystę, który postawił na klasyczną rosyjską formę na stałe zakorzenioną w kulturze tego kraju.

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Rozmowa Prezydenta z Rosjanami to kompromitacja

Wokalista wykonał przebój 'I'm Still Standing' pochodzący z repertuaru Sir Eltona Johna i okazała sie, że był to strzał w dziesiątkę. Nagranie natychmiast trafił do sieci!

The Masked Singer - nowy format w amerykańskiej telewizji

The Masked Singer to nowy format w amerykańskiej telewizji. W programie bierze udział 12 artystów rywalizujących pomiędzy sobą w przebraniu, które ma uniemożliwić członkom jury i widzom identyfikacje konkretnego uczestnika w trakcie i po jego występie. Format zadebiutował na antenie już 2 stycznia 2019 roku i nadal jest jednym z najchętniej oglądanych programów w Ameryce. Każdy z odcinków kończy się eliminacją jednego z uczestników, który zobowiązany jest ujawnić swoją twarz dopiero po nieprzychylnym dla siebie werdykcie. W jury zasiadają Ken Jeong, Jenny McCarthy Wahlberg i Nicole Scherzinger.