Louder Fest - metalowy festiwal w czasie pandemii. Co wiemy o imprezie? Gdzie oglądać?

i

Autor: Materiały prasowe Materiały prasowe

Louder Fest - metalowy festiwal w czasie pandemii. Co wiemy o imprezie? Gdzie oglądać?

2021-02-24 9:18

Sześć godzin muzyki, dwie sceny, jedno miejsce! NA ŻYWO! Online! Tak organizatorzy zapowiadają mini-festiwal metalowy, który ma odbyć się w środku pandemii. Gdzie można oglądać specjalną imprezę?

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, a branża koncertowa praktycznie zniknęła z powierzchni ziemi. Kiedy wrócą normalne koncerty? Tego w zasadzie nie wie nikt, jednak zespoły i organizatorzy postanowili się nie poddawać i wziąć sprawy w swoje ręce. Tak powstał Louder Fest, który ma być prawdziwym, metalowym koncertem w środku pandemii. Jak zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Louder Fest 2021 - gdzie oglądać specjalne wydarzenie?

Jak piszą organizatorzy imprezy o wydarzeniu:

Zapraszamy na święto metalu, niezapomniany festiwal muzyki, światła i dobrej zabawy.Pięć wygłodniałych grania zespołów. Sześć godzin muzyki, dwie sceny, jedno miejsce! NA ŻYWO! Online!.

Koncert odbędzie się w klimatycznej ponad stu letniej Przepompowni Wody, to będzie przeżycie wizualne i dźwiękowe - zachęcamy wszystkich do udziału w tym nietypowym wydarzeniu. Pomiędzy występami wywiady na żywo z zespołami i pytaniami od widzów. Będą też niespodzianki!TYLKO RAZ!

Koncert będziesz mógł zobaczyć tylko raz! Nie znajdziesz go później na Youtube, czy w innych serwisach. 20 marca będzie jedyna okazja na udział w tym wiekopomnym wydarzeniu!LOUDER FEST to wydarzenie zrodzone z pasji i miłości do ciężkiej muzyki. To projekt nastawiony na dobrą zabawę i niosący wsparcie dla muzyków w trudnym czasie, więc jeśli wśród lineup'u widzisz swojego ulubieńca, nie zwlekaj z zakupem biletu!

Wydarzenie będzie można zobaczyć online, oczywiście za odpowiednią opłatą. Cena za bilety to: od 25 - 100 PLN, a wejściówki można kupić na: https://louderfest.ppv-stream.pl/.

Line-up Louder Fest to:

VaderBlack RiverVirgin SnatchThe MateriaInsidius

Więcej szczegółów na temat imprezy znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu Louder Fest.

Daft Punk bez kasku - tak wyglądają twórcy projektu